Altcoin Analizleri

Analist, Elon Musk’ın Twitter Kararı Sonrası Dogecoin (DOGE) Tahminini Açıkladı

Bir kripto analiz uzmanının, Elon Musk’ın Twitter’ın yeniden markalaşmasını tamamlamasının ardından büyük bir Dogecoin (DOGE) etkinliği tetikleyeceğine dair tahminleri büyük ilgi çekiyor.

Analist Kaleo, 594.000 Twitter takipçisine Musk’ın popüler mikroblog platformu Twitter’ı Dogecoin ile birleştireceğine dair inancını belirtti.

Kaleo, birkaç hafta içinde Elon Musk’ın, DOGE‘nin sosyal medya platformuna entegrasyon planlarını duyurarak, yıl başındaki benzer söylentilere yeniden hayat vereceğini öne sürüyor.

“Eğer bir tahminde bulunmam gerekirse, Elon’un DOGE’yi X ile nasıl birleştireceğine dair planlarını paylaşmasının birkaç gün, belki birkaç hafta daha alacağını düşünüyorum. Bence bu sefer gerçekten harekete geçiyor ve X’in yeniden markalaşmasının rastgele olmadığını, bu nedenle bunu biyografisine eklemekte hiçbir sakınca görmüyor.”

Kaleo ayrıca, Dogecoin’in (DOGE/BTC) Bitcoin karşısındaki grafiğinin, uzun süren düşüş direncini kırdıktan sonra yükselmeye başladığını ifade ediyor. Kısa vadede, Dogecoin’in yakın zamanda küçük bir piyasa düzeltmesi yaşayacağını, ardından yükseliş trendini sürdüreceğini belirtiyor.

“Bu arada, Dogecoin biraz yavaşladı ve piyasanın geri kalanı kadar hızlı hareket etmiyor. Neden? İnsanlar sabırsızlar ve hızlı sonuçlar bekliyorlar. Ancak söylentiler ve umutlar, bir ayı piyasasında yalnızca belirli bir süre için ayakta kalabilir.

Bu nedenle, herhangi bir düşüşten faydalanarak birikim yapmanın oldukça mantıklı bir strateji olduğunu düşünüyorum. Grafikler halen oldukça olumlu görünüyor ve küçük bir düzeltme sonrasında bile bu durum değişmeyecek.

Sadece biraz daha sabırlı olmalıyım.”

grf856
kaynak: kripto kaleo/twitter

Kaleo, DOGE‘nin sonunda 0,10 dolarlık seviyeyi ve daha fazlasını geri kazanacağını öngörüyor.

“DOGE’nin bu aralıkta birikim yapmasını aylardır destekliyorum. Hala ek yatırım yapılacak iyi bir yer olduğunu düşünüyorum. Nihayet 0,10 doların üzerine çıktığında, bu hızla gerçekleşecek ve tüm zaman çizelgesine baktığınızda bunun bariz olduğunu göreceksiniz.”

Dogecoin, yazının yazıldığı sırada son 24 saatte %4,9’luk bir artışla 0,0774 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!