Kripto Para Haberleri

Bloomberg Analisti, Merkez Bankaları Fed’in Politikalarını Eleştirdi

Bloomberg’in deneyimli emtia analisti Mike McGlone, para politikalarının sıkılaşmaya başladığı bir dönemde büyük bir finansal reset uyarısı yapıyor.

Wolf of All Streets podcast’inde konuşan McGlone, merkez bankalarının faiz oranlarını artırmaya başlamasıyla birlikte önemli bir finansal yeniden düzenlemenin eşiğinde olduğumuzu belirtiyor.

“Merkez bankalarının faiz oranlarını yükseltmesi durumunda, hayatımızın en büyük resetini yaşayacağımızı düşünüyorum”

fed

Bloomberg’in kıdemli emtia analisti, Federal Rezerv’in küresel etkisinin hala azalmadığını ve hareketlerinin diğer merkez bankaları tarafından muhtemelen takip edileceğini belirtiyor.

“Açıkçası bugün %0,25’lik bir oran artışı bekliyoruz ve ardından Çin ve Japonya dışındaki tüm merkez bankaları Fed’in peşinden gidecek.

ABD’nin ekonomik olarak daha az önemli olduğunu iddia edenlere karşı, merkez bankalarının öneminin her zamankinden daha fazla olduğunu belirtiyorum. Ve onlar sadece Fed’in adımlarını takip etmeye çalışıyorlar…

Sonuç olarak, Fed’e karşı gelmeyin. Ve herkes bunu yapıyor. Ve sonra, ‘Oh, Fed sıkılaştırmayı durdurduğunda, her şey yoluna girecek’ şeklindeki genel kabulü göz önünde bulundurun.”

McGlone, hisse senetleri konusuna döndüğünde, borsa rallisinin, Bitcoin’in (BTC) 2023’teki zirvesine ulaştıktan sonra olduğu gibi tersine dönebileceğini ifade ediyor.

“Hisse senedi piyasasının bu aşamasının mantıksız olduğunu düşünüyorum. Evet, hisse senedi piyasasında büyük bir düşüş bekliyorum. Bitcoin’in bir veya iki ay önce 31.000 dolar seviyesindeyken hisse senedi piyasasında hissettiğim benzer bir yükselişi bekliyorum.”

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!