Kripto Para Haberleri

Visa’nın CEO’su, Kriptoda Yeniden Güveni Sağlamak İçin Nelere İhtiyaç Olduğunu Anlattı!

Ödeme devi Visa’nın CEO’su, FTX’in çöküşünden sonra kripto alanının kullanıcı güvenini yeniden kazanması için daha fazla düzenlemeye ihtiyaç olduğunu söyledi.

CNBC’den Jim Cramer ile yeni bir röportaj yapan Visa CEO’su Al Kelly, FTX’in çöküşü piyasanın denetimini hızlandıracağını umduğunu söyledi.

“Umarım bu FTX felaketinden yatırımcıları ve çalışanları için iyi bir şey çıkar, düzenlemeye doğru bir hızlanma görürüz ve iyi stabilcoin düzenlemesine yöneliriz. Çünkü insanların güvenini yeniden inşa etmek için gerekli olanın bu olduğunu düşünüyorum. Bunu zaman içinde göreceğiz.”

İlgili Yazı: Kripto Yatırımcısına Göre, Bitcoin Düşüşü Altcoinleri Dahada Aşağıya Çekecek!

Kripto işlemleri yapmak için kredi kartı kullanımı artacak

kripto haberleri

Kelly, Visa’nın işletme sahipleri ve tüketiciler arasında kripto işlemleri yapmak, kredi kartı kullanma talebinin artacağını öngördüğü için dijital varlıklarla ilgili hizmetler sunmak üzere zemin hazırladığını söyledi.

“Ödemelerde ve para hareketlerinde potansiyel olarak bir rolü olan kripto gerçeğine hazırlanıyoruz. Kazananları ya da kaybedenleri seçmiyoruz. Nihayetinde tüketici ve deneyimin karar vermesine izin veriyoruz. Ancak oyuncuları için giriş ve çıkış rampaları oluşturuyor, Visa kartlarını cüzdanlara koyuyor, stablecoin’i fiat para birimine dönüştürebiliyor ve alışveriş yapmak istedikleri her yerde Visa kartlarını kullanabiliyorlar. Hatta günün sonunda, bir para biriminde ödeme yapmak yerine bir stablecoin’de ödeme yapmak isteyen bir tüccarla ödeme yapabilmek için çalışıyoruz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!