Kripto Para RehberiMetaverse Haberleri

Radio Caca (RACA) Nedir?

Radio Caca, 2021 yılının ağustos ayında piyasalarda baş göstermeye başladı. Raca Token projeleriyle ve yol haritalarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Projenin bu kadar dikkat çekmesi ve güvenleri üstünde toplamasının başka sebepleri de var. Bu sebepler arasında Elon Musk’ın annesinin Raca’ya verdiği destekler de bulunuyor. Elon Musk’ın annesinin bu projeye destek vermesi, projenin uzun vadeli olacağı ve güzel bir kâr marjı bırakacağı tahmin ediliyor. Bu gelişmelerden sonra birçok uzman tarafından Raca coin tartışılmaya ve onun geleceği hakkında yorumlar yapılmaya başlandı.

Radio CACA, Maye Musk Mystery Box NFT’nin yöneticisi ve The USM Metaverse yönetişim belirtecidir. Kullanıcıların gezegenin içinde, çevresinde dinamik bir şekilde yakınlaştırılıp, uzaklaştırılacak gerçek bir 3B gezegeni vardır. Bu özelliğiyle, dünya genelinde oyun pazarlarında gösterilen ilk özellik ünvanını elinde bulunduruyor. Radio Caca, ekim ayında BSC’ de “Metamon” u sürdü. Metamon oyununun ileri zamanlarda  geliştirilerek Unıversal Metaverse’e genişletebileceği konuşuluyor.

Radio Caca (RACA), Mexc borsasında bulunuyor, üyelik ile bu kripto paraya ulaşabilirsiniz. Elon Musk ve Binance Ceosunun da desteklemesi bu coinin dikkatları üzerine çekmesine vesile  oluyor.  USM Metaverse bir MMO 3D Mappingdir. Tencent desteği alan oyun geliştiriciler tarafından 2 yıllık bir tasarım sürecinden geçmiştir.  Bu ekip, Roblox ve Tencent Games’ten çok iyi ve kaliteli geliştiricilere sahip olmasıyla biliniyor.  Hangi oyunun daha iyi olacağı, hangi oyunun daha popüler bir hale geleceği ekip içerisindeki oyun mühendisleri ve oyun geliştiricileri tarafından biliniyor ve bu bilgiler ışığında projelerini sürdürüyorlar. Bu oyun Finaly Fantasy oyununa benzetilebilir. Bu oyunun genel resmi ve çercevesinin değiştirip, genişletilmesi için yüksek meblağlarla çalışmalarını sürdürüyor. Tahminen yaklaşık 2 milyon dolar bir yatırım süreci söz konusu.

Oyuna başlayan oyuncular kendilerini sanki mars evreninde buluyorlar. Bu da kendilerine benzersiz bir deneyim yaşama fırsatı sunuyor.

radio caca (raca) nedir?

Radio Caca (RACA) Geleceği

Elon Musk’ın annesi Maye Musk adlı kişi için oluşturulmuş gizemli kutular var. Maye Musk için de oluşturulmuş NFT’ler var. Kripto para dünyası için en yüksek isimlerden belki de en yükseği Elon Musk’tır. Bir projenin içerisinde Elon Musk’ın bulunması, bize aslında o proje için bir sürü ipucu verebilir. Elon Musk’ın veya bir yakının projenin içerisinde olması, bu projenin geleceğinin çok parlak olması anlamına geliyor. Bunun yanı sıra bir de piyasadaki en kaliteli oyun geliştiricilerinden Tencent Game’in de projenin içerisinde yer alması, oyunun da mükemmel olacağı görüşünü bizlere sunuyor. Bu projeyi diğer projelerden ayıran birçok unsur var.

Metaverse evreninin büyüme gelişme seviyesi, diğer projelerden çok daha büyük ve etkili olacaktır. Oyunun yapacağı etki de bizlere Raca coin geleceği hakkında umut vermeye devam ediyor.

Raca Coin Fiyat

Raca coinin, Tokenomick olarak etkilerine bakalım. Bu fiyatlandırmalar değişebilir özelliği bulundurduğunu da unutmamak gerekiyor. Raca fiyatı 0.00180 ve 50 Milyar yakım olacağı konuşuluyor ve bu yakımın %10’u yakılmış vaziyette. 40 Milyar geleceğe yatırım olacak. 30 Milyar ekip ve geliştiricilere 3 yıllık hak kazanma fırsatı. Ve de 30 Milyar Marketing ve Operasyon.

Metaverse Evreni Nedir?

Metaverse, sanal dünyaların çok fazla artırılmış ve İnternet’in de dahil olduğu, geliştirilmiş fiziksel gerçeklik ve de fiziksel olarak kalıcı sanal alanın etkisiyle oluşturulan toplu bir sanal paylaşım alanıdır. USM, MMO 3D Mapping Metaverse’sidir.  Bu tecrübeli ve alanlarında başarılı olan oyun geliştiricileri tarafından tasarlanan bu evren için büyük söylemler vardır. Fazlaca gerçekliğe dayandırılan bu evrende, gerçek yaşantılarımızda yapabildiğimiz çoğu şeyi yapabilme fırsatı bulacağız. Bu da projeye birçok insanın hevesle bakmasına vesile oluyor. Bu projeye örnek olarak Ready Player One, Free Guy projeleri örnek niteliği teşkil edebilir.

Bu projede var olacak bazı evrenler şunlardır. Musk USM, Metamon State, Bake State, CZ state gibi çoklu evrenleri görebileceğiz. Bu çoklu evrenler de oyun içerisinde çeşitlilik sunacak olup, oyuncuların ve oyun geliştiricilerin daha farklı ve daha yenilikçi deneyimler elde etme fırsatı sunacak. NFT dünyası, kripto dünyası için de benzersiz oyun deneyimleri ve bu oyun deneyimleri ile ekonomik kazançların sentezi, başka bir dünya yaratımı için oldukça alternatifler sunmaya devam edecek.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!