Altcoin Haberleri

Analist Raoul Pal, Ethereum’un Geleceği Hakkında Kritil Açıklamalar Yaptı!

Makro analisti ve eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, Ethereum’un (ETH) şimdiye kadar gördüğü en iyi ticaret kurulumlarından birini sunduğunu söylüyor.

Pal yeni bir röportajda, Ethereum’un temellerindeki değişiklikler ikinci lider kripto para biriminin mevcut arzını büyük ölçüde azaltmak için çalıştığından, ETH’nin “en büyük ticaret” olarak şekillendiğini söylüyor.

“Geçen Pazartesi veya Pazartesi Global Macro Investor’ı yayınladım, orada gömülü bir makale vardı, Yaklaşık altı sayfa uzunluğundaydı ve ‘En Büyük Ticaret’ başlıklıydı ve bu sadece Ethereum. Bence Ethereum’da Mart 2020’nin Bitcoin için olduğundan daha iyi bir kurulum [var]…

Temel olarak, mevcut tüm Ethereum serbest dalgalanmasının %13’ü var. Diğer her şey istifleniyor, kilitleniyor ve istifleniyor. Sadece tedariki daha da zorlaştırdılar. Tedarik daha düşük. Serbest dolaşımda olan Ethereum her gün düşüyor. Ve şimdi 1559 jetonunu aradan çıkardık. Çoğu insan elindeki [ETH]’yi stake etmeye başlayacak ve mevcut [ETH] yok ve talep katlanarak artıyor. Üstel talep sabit arzı karşılar, üstel fiyat artışına eşittir. Gördüğüm en iyi kurulumlardan biri.”

Pal, Ethereum ağına bir ücret yakma mekanizması getiren yakın zamanda başlatılan EIP-1159 güncellemesine atıfta bulunuyor. Yükseltme ile, bir işlem her işlendiğinde belirli bir ücret yüzdesi yakılır veya sistemden çıkarılır.

ethereum large

Yazma sırasında 37 milyon dolar değerinde 11.982 ETH yakıldı.

“EIP 1559 bugün yayına girdi. 3.000’den fazla ETH yakıldı. İlk 24 saatte [6,000] ila [7,000] ETH yakmak için bizi rotaya sokuyor.

Bugün 12.000 ETH çıkarılacak. Bu, arz akışında yaklaşık %50’lik bir azalma ve hala büyük cüzdanların yükseltilmesini bekliyoruz.”

Davis ayrıca, ETH’nin arzı üzerinde önemli bir etkisi olabileceğini söylediği yaklaşan başka bir Ethereum güncellemesine de bakıyor. Tüccar, Ethereum ana ağı ile işaret zinciri arasındaki yaklaşan birleşmenin altını çiziyor ve bu, protokolün iş kanıtından hisse kanıtına geçişini işaretleyecek.

Lark, güncellemenin günlük ETH emisyonunu büyük ölçüde azaltabileceğini söylüyor.

“Ethereum, iş kanıtından hisse kanıtına birleşmenin bir parçası olarak, günlük emisyonda %90’lık bir azalmaya uğrayacak. Temel olarak, her gün 12.800 Ethereum blok ödülünden günde yaklaşık 1.280 Ethereum’a ineceğiz ve temel olarak yıllık enflasyon oranını yaklaşık %4.3’ten %0.43’e düşüreceğiz. Bu yüzde 90’lık bir azalma.”

Bu yıl gerçekleşmesi beklenen güncelleme, ETH stakingini mümkün kılacak ve Ethereum ağındaki madencilik faaliyetlerinin sona erdiğinin sinyalini verecek.

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!