Bitcoin Haberleri

Kripto Analitik Firması Santiment, Bir Bitcoin Metriğinin Düşüşe Döndüğünü Söyledi!

Kripto para analiz platformu Santiment, önemli bir ölçümün Bitcoin (BTC) için düşüş eğilimi gösterdiğini söylüyor.

Santiment, Bitcoin’in sosyal hakimiyet seviyesinin veya altcoinlere göre Bitcoin’in tartışma oranının şu anda %13,15 seviyesinde olduğunu söylüyor.

Analitik platformuna göre, kripto fiyatları tipik olarak sosyal hakimiyet seviyesi %20’nin üzerinde olduğunda artmaya başlar. Şirket ayrıca, uzun vadeli tüccarların şu anda potansiyel olarak piyasaya yeniden girmeden önce amiral gemisi kripto varlığının sosyal hakimiyet seviyesinin tekrar yükselmesini beklediklerini söylüyor.

“Tüccarlar şu anda kayıpları kurtarmak için kısa vadeli pompalar peşinde koşuyor. Zayıf eller 2022’de kriptodan çıktı ve uzun vadeli tüccarlar Bitcoin’in yeniden ilgi odağı olmaya başlamasını bekliyor. BTC sosyal hakimiyeti yüksek olduğunda, fiyatlar genellikle yükselir.”

santiment
Kaynak: Santiment

Bitcoin, yazı yazarken geçen gün %3.44 düşüşle 19.155 dolardan işlem görüyor.

Kripto analiz platformu ayrıca , bu ay boyunca şimdiye kadar dijital varlık fiyatlarının hakim piyasa duyarlılığının aksine hareket ettiğini kaydetti.

Santiment’e göre, aşırı düşüş hissi kripto fiyatlarının yükselmesine neden olurken, aşırı yükseliş hissi kripto fiyatlarının düşmesine neden oldu.

“Uzun vadeli kitle hissiyatı olumsuz kalsa da, Ekim ayındaki dalgalanma işlemleri, ne sıklıkla yükseliş ve düşüş çağrılarının gerçekleştiğine göre belirlendi. Sosyal platformlar çok fazla düşüş eğilimi gösterdiğinde fiyatlar sıçrar. Yükseliş olduğunda fiyatlar düşer.”

seri129 kriptoup
Kaynak: Santiment

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!