Bitcoin Haberleri

Kripto Analisti Michaël van de Poppe’ye Göre Bitcoin (BTC) İçin Fiyat Tahmini!

Popüler kripto stratejisti Michaël van de Poppe, Bitcoin’in (BTC) dijital varlık piyasalarını çevreleyen düşüş hissinin ortasında bile daha ağır bir sıçrama yapacağını söylüyor.

Yeni bir strateji oturumunda Van de Poppe, BTC’nin 90 günün en düşük seviyesi olan 32.990 $’dan sıçramasına rağmen Bitcoin dibinin henüz gelmediğine inandığını söyledi.

“Daha yüksek zaman dilimleri hala değişmedi. Güzel bir sıçrama yaşadık ve burada gerçek bir dip olduğuna veya trendi değiştirdiğimize dair henüz bir sonuç yok. Bu daha önemli… Şu anda aslında geçici bir dip bulduğumuz bir aşamaya giriyor olabiliriz. Ancak, bu büyük olasılıkla bir konsolidasyon dönemi gerektirecek ve tersine dönmeye başlamamız zaman alacak.”

Van de Poppe, Bitcoin’in henüz kesin bir taban oluşturmadığını söylese de, BTC boğalarının hala bir rahatlama rallisini ateşleyebileceğinin altını çiziyor.

“Bu durumda, izlenmesi gereken seviye 35.800 dolar seviyesidir. Biz ondan sıçradık. Ancak bu aşamada 36.500 doları kıramazsak, bu testi [34.000 dolardan] yapmamız çok muhtemel görünüyor… Bununla birlikte, 36.500 doların üzerine çıkıp bu 35.800 dolar seviyesini koruyorsak, bu yukarı yönlü ivmeyi artıracaktır.”

Yazma sırasında, Bitcoin, Van de Poppe’nin izlenmesi gereken kilit seviyesinin üzerinde 36.880 dolardan işlem görüyor.

Kripto stratejistinin sıçrama hedefine gelince, Van de Poppe 565.000 Twitter takipçisine Bitcoin’in 40.700 $’lık menzil direncine ulaşabileceğini söylüyor.

“Bitcoin’in harika hareketi. Serinin geri alınmasından sonra 38.000 $ ve muhtemelen 40.700 $ ‘dan bir test için hazır.”

bitcoin
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!