Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

DonAlt; Solana’nın, Bitcoin’den Daha İyi Performans Göstereceğini Söyledi!

Bir kripto yatırımcısı, Kasım ayında düşüş yaşayan Bitcoin’de aniden görülen yükseliş hakkında fikirlerini paylaştı, bu durumda Solana’nın BTC’den daha iyi performans göstereceğini söyledi.

Analist piyasaya bakış açısını güncelleyerek Litecoin’in de büyük bir ralliye tanık olacağını söyledi.

Solana güçlü görünüyor

Analist DonAlt, bir video yayınlayarak Solana’nın özellikle güçlü göründüğünü ve Bitcoin’i geride bırakabileceğini belirtti.

Solana’nın özelliklerini seviyorum… Özellikle Bitcoin karşısında olan performansını. Bence Solana, daha iyi performans gösterme potansiyeline sahip.

Fakat USD çifti bir miktar geri çekildi ve bu da pek güçlü bir işaret değil.”

db48 kriptoup

Diğer altcoin piyasalarına baktığımızda, yatırımcıların özellikle Litecoin (LTC) üzerindeki yükselişine odaklandıklarını görüyoruz.

DonAlt, Kasım ayındaki en düşük seviyesi olan 60$’dan Litecoin (LTC) satın almış ve eğer 100$ seviyesini kırabilirse, önemli ölçüde daha fazla yükseliş potansiyeli olduğunu söyledi.

“Eğer Litecoin (LTC) bir süre 100 dolar seviyesinde direnç gösterirse, buna karşı mücadeleye devam edeceğim. Ancak bu direnci kırmayı başarırsa, patlamanın çok daha büyük olacağını düşünüyorum. Bu yüzden yakın vadede Litecoin’den vazgeçmeye niyetim yok…

Daha önce de gördüğümüz gibi, Litecoin iki kez heyecan verici işlemlere sahne oldu. Şu anda 100 dolar seviyesiyle mücadele ediyor olsa da, ben hala yukarı yönlü bir potansiyel görüyorum. Eğer fiyat yükselmeye devam ederse, kolayca iki katına çıkabileceğini düşünüyorum. Yani 100 dolardan 200 dolara çıkması oldukça olası bir senaryo gibi görünmüyor.”

Bitcoin’in mevcut durumuna baktığımızda, DonAlt en popüler kripto varlığının muhtemelen en az 32.000 dolar seviyelerine doğru hareket ettiğine inanıyor. Bu noktada, yeniden bir değerlendirme yapması gerekebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

DENİZ BÜŞRA

Kripto para sektörüne olan ilgim 5 yıl önce başladı ve bu süre zarfında derinlemesine bir bilgi birikimine ulaştım. Son 3 yılda ise bu alandaki tecrübelerimi ve analizlerimi blog yazıları aracılığıyla paylaşarak kendimi sürekli geliştirdim. Kripto dünyasının dinamik yapısı ve sürekli değişen trendleri, her gün yeni bir şeyler öğrenmemi ve bu bilgileri KriptoUp okuyucularıyla paylaşmamı sağlıyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!