Kripto Para Haberleri

Analist McGlone, Kripto Varlıkları Hakkında Uyarıda Bulundu!

Bloomberg’in kıdemli makro analisti Mike McGlone, amiral gemisi kripto tahterevalli fiyat hareketlerine girerken Bitcoin (BTC) ve diğer dijital varlıklar hakkında iyimserliğini ifade etti.

McGlone, Kripto hakkında konuştu

McGlone, Bitcoin giderek “küresel bir dijital teminat” haline geldiğini ifade etti.

Ancak Bloomberg stratejisti, makro manzara ve borsanın dijital varlıkların büyüme potansiyelini etkileyebileceğini söyledi.

“Bitcoin, Ethereum için büyük resimde tamamen olumlu bakıyorum. Ancak hisse senetlerinde potansiyel olarak bir ayı piyasası olarak gördüğüm şeyin geri çekilmesi konusunda çok endişeliyim.

Bu yüzden Bitcoin’i dünyadaki küresel dijital teminat olarak görüyorum ve gezegendeki her bir risk yöneticisi, her geçen gün, hepsi ‘Bundan bir parça almam gerektiğini’ biliyorlar.”

kripto para haberleri

McGlone ayrıca, borsa düşüşe geçerse yakın vadede Bitcoin ve diğer kripto varlıkların düşebileceğinden endişe duyduğunu da söyledi.

“Borsadaki sert düşüşten hâlâ endişeleniyorum . Demek istediğim, S & P 500’de tamamen %20’lik bir düşüş bekliyorum ve bunu beklersem, kripto varlıklarının zarar görmesini bekliyorum.”

McGlone, Bitcoin’in eninde sonunda uzun vadeli fiyat hedefi olan 100.000$’a ulaşacağına inanırken, Bitcoin’in performansının hâlâ büyük ölçüde borsanın fiyat hareketine bağlı olduğunu ifade etti.

“İşte belirtmek istediğim temel fark şu: Bitcoin ‘dijital altın’ daha iyi iş yapacak, çoğu (diğer kripto varlıklarından) daha iyi performans göstermeye devam etmeli…

Ama korkarım ki Bitcoin 20.000 doların altında, 20.000 dolar civarında bir baskıya sahip olabilir. Ve bir noktada 100.000 doların üzerine çıkacak. Sadece borsadaki bu halı çekişmenin üstesinden nasıl geleceğimizi görmeli.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!