Kripto Para Haberleri

Duong, Kripto Para Birimlerine İlginin Çok Fazla Olduğunu Söyledi!

Coinbase’in üst düzey yöneticilerinden biri olan David Duong, kurumsal yatırımcıların Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) dışındaki kripto para birimlerine olan ilgisinin, genel kanının öngördüğünden daha fazla olduğunu belirtiyor.

Duong, kripto analisti Scott Melker ile gerçekleştirdiği bir canlı yayında, Coinbase’in kurumsal araştırma bölümündeki tüm yatırım akışlarının neredeyse yarısının BTC ve ETH dışındaki diğer varlıklara yönlendiğini açıklıyor.

“Benim görev alanım Bitcoin’den daha geniş ve şu anda gördüğüm, borsamızdaki kurumsal müşterilerimizden gördüğümüz akışlar açısından, bunun %55’i hala Bitcoin ve ETH’de, ancak bu, geri kalanın hala altcoinlerde olduğu anlamına geliyor, bu yüzden sadece Bitcoin ve Ethereum dışında ekosistemin geri kalanında neler olup bittiğine hala çok dikkat ediliyor. Bununla birlikte, elbette Ethereum, Şangay çatallanmasındaki bir sonraki büyük olay riski ile hala insanların radarında.”

kripto para haberleri

Belirsiz piyasa koşulları, makro sebepler ve kripto varlıklarını etkiliyor

Coinbase’in kurumsal araştırma başkanı David Duong, mevcut piyasa koşullarının belirsiz olduğunu ve bu belirsizliğin makro nedenler, mevsimsellik ve kripto para birimlerinin diğer riskli varlıklardan ayrışma potansiyeliyle ilişkili olduğunu belirtiyor.

“Bence şu anda yaşananlar çok daha makro odaklı olma eğiliminde, çünkü insanların fark etmediği şey, mevsimsel olarak birçok riskli varlık için daha zayıf bir dönem olduğu çünkü insanların ikramiye ödemelerini aldıkları, 401ks’lerine para yatırdıkları ve vergi sezonu için çok sayıda çek kesilmeden hemen önce olduğumuz dönem arasındayız.

Dolayısıyla bu tür zayıf bir dönemdeyiz, ancak Fed’de neler olduğu ya da diğer şeylerde neler olduğu hakkında sonuçlar çıkarmaya çalışıyoruz ve bu arada kripto ile diğer risk varlıkları arasındaki korelasyon düşüyor.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!