Ethereum Analizleri

Benjamin Cowen, Yaklaşan Ethereum Çöküşü Konusunda Uyardı!

Popüler kripto analisti Benjamin Cowen, Ethereum’u (ETH) bu ayki fiyat artışına rağmen zor günlerin beklediğini düşünüyor.

Cowen, YouTube abonelerine ETH’nin 600-800 $ aralığına düşmesinin muhtemel olduğuna inandığını söyledi ki bu da mevcut fiyatlardan kabaca %50-60’lık bir düşüş anlamına geliyor.

Ethereum haberin yazıldığı sırada 1.579 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre ikinci sıradaki kripto varlığı son 24 saatte %2’den fazla düştü ancak geçen hafta yaklaşık %4 arttı. ETH güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Ethereum’un aşağı yönlü kırılma olasılığı daha yüksek

Cowen, ETH’nin fiyat düşüşünün onu “balon olmayan verilere” uyan adil değer logaritmik regresyon çizgisine “eve” geri getireceğini söyledi.

“Benim görüşüm, Ethereum ana üssünde biraz zaman geçirene kadar ETH için sürdürülebilir bir boğa piyasasının oluşmayacağı yönünde. Bir süredir bu seviyeyle flört ettiğimizi anlıyorum ancak aslında beni şaşırttı ve Ethereum’un kredisine göre, olacağını düşündüğümden çok daha dirençli kaldı …

Buna rağmen, eninde sonunda bu alt gerileme bandına girme olasılığının daha yüksek olduğunu düşünüyorum. Bunun bizim ona gideceğimiz ya da onun bize geleceği anlamına gelip gelmediği elbette yoruma bağlı. Bence eninde sonunda aşağı yönlü kırılma olasılığı daha yüksek.”

ethereum analiz
kaynak: benjamin cowen/youtube

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

telegram 12

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!