BİTCOİN

Ünlü Analist Açıkladı! Bitcoin İçin Kritik Tahmin!

Bitcoin için rekor tahmin ünlü analistten geldi. Fundstrat Global Advisors’ın yönetici ortağı Tom Lee, Elon Musk‘un amiral gemisi kripto para birimini tersine çevirmesine ve son düzeltmeye rağmen, bu yıl Bitcoin’in fiyat performansından hala emin olduğunu açıkladı.

Musk’ın manipülasyonları işe yarayacak mı?

Insider’a konuşan Lee, Musk’ın manipülasyonlarının “insanları bitcoin konusunda olumsuz etkileyeceğini” düşünmediğini, bunun yerine “dijital varlıklar tarafından yaratılan sorunlara odaklanmalarını” sağlayacağını şu sözlerle açıkladı.

Bitcoin endüstrisinin yenilenebilir enerjilere veya çalışma kanıtı sağlamanın daha verimli yollarına odaklanması için bir eylem çağrısı olarak görmenin muhtemelen daha iyi olduğunu”

CryptoGlobe’un bildirdiği gibi Tesla CEO’su Elon Musk, bu haftanın başlarında Tesla’nın artık çevresel kaygılar nedeniyle elektrikli araçlar için Bitcoin ödemelerini kabul etmeyeceğini duyurdu .

Bitcoin için yıl sonu beklenen rekor seviye: 125000 Dolar

Şirket, Şubat ayında Bitcoin’i kabul etmeye başladı ve aynı zamanda kripto para birimine 1.5 milyar dolarlık bir yatırım yaptığı da ortaya çıkmıştı. Musk’ın duyurusu, firma BTC varlıklarını satmayacağını söylemesine rağmen kripto para piyasasını olumsuz etkiledi.

Daha sonra Musk, Tesla’nın bitcoinini satacağını ve çoğu kripto varlığın fiyatının düşmeye devam edeceğini ima etti. CEO daha sonra Tesla’nın henüz bitcoin satmadığını da açıkladı.

Bununla birlikte Lee, piyasanın Musk’ın yorumlarını ve Tesla’dan potansiyel bir bitcoin satışının gerçekleşeceğinden emin olmasına rağmen sağlam paranın geleceği seviye için fiyat beklentisini düşürmedi. Aksine  bu yıl için 100.000 dolarlık fiyat tahminini 125.000 dolara yükseltti. Musk’ın bitcoin’i bir ödeme yöntemi olarak bırakma kararını, oynaklığı nedeniyle kripto para birimini “kabul etmesi zor” olacağı için anladığını da sözlerine ekledi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!