Altcoin Analizleri

Ünlü Analist, Litecoin’in Net Bir Kırılmanın Ortasında Olduğunu Söyledi!

Bitcoin’in (BTC) 2018 ayı piyasası dip seviyesini doğru tahmin eden kripto analisti Smart Contracter, Twitter takipçilerine seslendi. Litecoin ve bir altcoinin ralliye hazır göründüğünü söyledi.

Litecoin kısa zamanda hızlı yükseldi

Smart Contracter, eşler arası ödeme ağı Litecoin’in (LTC) düşük zaman diliminde yükselişin devam ettiği bir formasyondan çıktığını söyledi.

“LTC’de dört saatlik temiz boğa bayrağı kırılması.”

litecoin analiz
kaynak: smart contracter

Bu yazının yazıldığı sırada LTC, gün içinde %5’in üzerinde bir artışla ve Smart Contracter’ın diyagonal direncinin üzerinde 79,33 $’a işlem görüyor. LTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Sırada merkezi olmayan finans (DeFi) borç verme ve borç alma protokolü Aave (AAVE) var. Kripto analistine göre, AAVE günlük grafikte bir ABC dalgasını tamamladıktan sonra %80’lik bir ralli için hazır görünüyor.

“Oraya ulaşmanın yaklaşık iki ay kadar süreceğinden şüpheleniyorum ve bunun bir ayı piyasası rallisi olup olmayacağından henüz emin değilim. Bununla birlikte, burada iyi göründüğünü ve birkaç ay kadar tutmaktan mutlu olduğunu düşünüyorum.”

aaveusd analiz
kaynak: smart contracter

Smart Contracter, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan piyasa katılımcılarının psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeye çalışan bir teknik analiz yaklaşımı olan Elliott Dalga teorisinin popüler bir uygulayıcısıdır. Teoriye göre, bir varlık ABC dalgası şeklinde düzeltici bir hareketi tamamladıktan sonra yeni bir yükseliş trendi başlatma eğilimindedir.

Bu yazının yazıldığı sırada AAVE, gün içinde %6’nın üzerinde bir artışla 64,17$’dan işlem görüyor. AAVE güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Bitcoin’e bakan Smart Contracter, BTC’nin yükseliş senaryosunu yakından takip ettiğini söyledi.

telegram 12

“Fiyat hareketi tam anlamıyla bunu yapıyor…”

bitcoin analiz
kaynak: smart contracter

Analistin grafiğine göre, 17.841 $’a doğru bir BTC rallisi öngörüyor gibi görünüyor. Bu yazının yazıldığı sırada BTC, son 24 saat içinde %4’ün üzerinde bir artışla 16.913 $ değerindeydi. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

En güncel kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!