Kripto Para Haberleri

Michael Sonnenshein, Kripto Piyasasında Heyecan Verici Gelişmeleri Paylaştı!

Michael Sonnenshein, Grayscale şirketinin CEO’su olarak kripto piyasaları hakkında iyimser bir görüş sunuyor.

Yeni bir röportajında, kripto analisti Scott Melker ile yaptığı görüşmede Sonnenshein; dijital para birimlerinin geleneksel hisse senetlerinden ayrılma belirtileri gösterdiğini ve sektördeki olumsuzlukların artık endişe verici olmadığını söyledi.

Özellikle FTX çöküşünden kaynaklanan bulaşma konusunda da rahat olduğunu belirtiyor. Kısacası, Sonnenshein dijital para birimlerinin geleceği hakkında olumlu bir bakış açısı sergiliyor ve sektörün daha sağlam temeller üzerine inşa edildiğine inanıyor.

“Düşecek olan ayakkabıların hepsinin şimdiye kadar düşmüş olduğunu umduğumu söylemek isterim.

Elbette bir kuruluş olarak üzgünüz ve ben sahip olduğum kadar uzun süredir dijital parada olduğum için, FTX’e takılan ya da Genesis’in iflasının nasıl sonuçlanacağını görmek için bekleyen birçok insanı görmekten çok üzgünüm. Ancak ihtiyatlı bir iyimserlik içindeyim.”

kripto para haberleri

Kripto para birimleri daha istikrarlı hareket ediyor

Dijital para birimlerinin, hisse senedi piyasalarındaki dalgalanmaların aksine nispeten daha istikrarlı bir fiyat aralığında kalmaya başladığı ve gelecekte geleneksel finansal piyasalardan bağımsız bir şekilde performans gösterebileceği iddiası dile getiriliyor.

Bu gelişme, dijital para birimlerinin piyasadaki yeri ve potansiyeli hakkında iyimser bir tablo çiziyor. Gözlemleyicilere göre dijital para birimlerinin piyasaları daha da olgunlaştıkça, giderek daha fazla bağımsızlık kazanacaklarına ve kendilerine özgü fiyat hareketleri sergileyeceklerine dair işaretler var. Bu durum, gelecekte kripto para birimlerine yatırım yapmayı düşünenler için umut verici bir haber olarak nitelendiriliyor.

“Dürüst olmak gerekirse, şu anda hisse senedi piyasalarında tekrar gördüğümüz volatilite ile oranların nereye gittiğinden emin olmamakla birlikte, kriptonun fiyat açısından oldukça dar bir bantta nasıl durduğunu görmeye başlamamızın, belki de işlerin hisse senedi piyasasından ayrıştığının işaretleri olduğunu düşünüyorum.

Ve belki de çoğu yatırımcı için, piyasada yaşanacak her türlü acının artık ortaya çıktığını ve sindirildiğini düşünüyorlar ve bu sadece iflaslar ya da iflaslar değil, madenciler ve ekosistemin diğer bölümleri üzerinde çok fazla baskı olduğunu gördük.”

telegram 12

Grayscale’in CEO’su, kripto paranın yakın gelecekte tarihin en yüksek seviyelerine çıkıp çıkmayacağının belirsiz olduğunu belirtiyor. Ancak, göreceli fiyat istikrarının genel olarak daha sağlıklı bir dijital sektör yaratabileceği konusunda fikir beyan ediyor.

“Ben umutluyum. Tüm zamanların en yüksek seviyelerine geri dönüp dönmeyeceğimizi zaman gösterecek.

Ancak fiyatların biraz daha durağanlaştığı bu tür ortamlarda ilginç olanın, uzun vadeli oyuncuları ve gerçekten dijital paranın ekosistemini inşa eden ve ona odaklanan kişileri, sadece hızlı bir şekilde para kazanmaya çalışan ya da uzun vadede kriptoya gerçekten yatırım yapmayan kişilerden ayırmaya başlamanız olduğunu söyleyebilirim.”

Sonnenshein ifadesine göre, yeni dijital para kullanım alanlarından biri olan Ordinal Yazıtlar onu oldukça heyecanlandırmaktadır. Ordinal Yazıtlar, dijital varlıkların en düşük değeri olan bir satoshi üzerine yazılmış olup, benzersiz ve değiştirilemez tokenlere (NFT’ler) benzemektedir.

“Son birkaç aydır gündeme gelen konulardan biri de bence son derece ilginç olan ordinaller fikri.

Bir endüstri olarak kriptonun yeni kullanım alanlarının kilidini açmaya devam etmesinden etkilenmeye devam ediyorum.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!