Kripto Para Haberleri

Microsoft’un Kripto Cüzdanı Geliştirmekte Olduğu Duyuruldu!

Teknoloji lideri Microsoft, kullanıcıların öntanımlı internet tarayıcıları üzerinden kripto varlık işlemlerini gerçekleştirebilmelerine olanak tanıyan bir özellik geliştirmekte olduğu söyleniyor.

BleepingComputer’ın başlattığı haberde, yazılım belgeleyicisi Albacore’un, Microsoft’un Edge tarayıcısına entegre etmeyi düşündüğü yeni bir Ethereum (ETH) cüzdanına dair ekran görüntülerini paylaştığı belirtildi.

“Yaklaşan şüpheli Microsoft Edge özelliklerinin en yenisi, bir kripto cüzdanı. Bu tür bir şeyin varsayılan tarayıcıya dahil edilmesi konusunda ne hissedeceğimi bilemiyorum.”

İlk görüntülenen sayfalar, Microsoft’un kullanıcıların varlıklarını ve özel anahtarlarını tamamen kendilerinin yönetebileceği, vesayet altında olmayan bir kripto cüzdanını sunmaya başladığını ortaya koyuyor.

“Bu, velayetsiz bir cüzdandır, yani fonlarınızın kontrolü tamamen sizdedir. Şifrenize ve kurtarma anahtarınıza erişimimiz olmayacak. Edge’e gömülüdür ve herhangi bir uzantı yüklemeden kullanımı kolaylaştırır.”

kripto para haberleri
kaynak: albacore/twitter
kripto para haberleri
kaynak: albacore/twitter

MoonPay aracılığıyla kripto para alınabilecek

Görüntülenen ekranlar aynı zamanda, kullanıcıların Amerika Birleşik Devletleri merkezli dijital varlık alım satım platformu Coinbase ve web3 altyapısı sağlayıcısı MoonPay aracılığıyla kripto para birimleri edinebileceklerini göstermekte.

kripto para haberleri
kaynak: albacore/twitter

Yayınlanan ekran resimleri, NFT pazar alanlarına göz atma imkanı, haber akışı özelliği ve kullanıcıların varlıklarını yönetebilmeleri için dahili Edge cüzdanı ya da bir eklenti cüzdanı arasında tercih yapabilecekleri seçenekleri de sunuyor.

Ek bilgi talep edildiğinde, bir Microsoft temsilcisi BleepingComputer’a şunları söyledi,

“Microsoft olarak müşterilerimiz için yeni deneyimler keşfetmek amacıyla düzenli olarak yeni özellikleri test ediyoruz. Müşterilerimizden geri bildirim almak ve öğrenmek için sabırsızlanıyoruz, ancak şu anda paylaşacak başka bir şeyimiz yok.”

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!