Altcoin Analizleri

Kripto Analisti, Bu DeFi Altcoin İçin Büyük Bir Patlama Geldiğini Söyledi – İşte Tahmini

Bir kripto para uzmanı, Bitcoin‘in (BTC) ciddi bir değer artışına hazırlandığını belirtiyor, ancak yatırımcılarına “biraz daha sabır” göstermeleri gerektiği konusunda tavsiyede bulunuyor.

Credible Crypto adlı analist, 343.400 Twitter takipçisine Bitcoin‘in aylık 10.000 dolarlık bir artışa hazırlandığı mesajını veriyor.

Ancak Pazartesi akşamı yaptığı paylaşımda, Bitcoin’in değerinin 29.100 dolara kadar düşmesi durumunda, bu durumun en büyük kripto para biriminin beklenen büyük sıçramasını geciktirebileceğini belirtti.

BTC, Salı sabahı tam da analistin öngördüğü gibi hareket etti ve değeri yaklaşık 29.064 dolara kadar düştü. Yazı yazılırken, Bitcoin’in değeri 29.105 dolar civarında.

Credible Crypto Fiyat düşüşü hakkında şu ifadeleri kullandı,

“29.100 dolarlık etiket gerçekleşti, bu demektir ki biraz daha sabırlı olmamız gerekiyor. Bu durum, daha geniş zaman dilimlerindeki genel resmi değiştirmez, sadece daha kısa zaman dilimlerindeki artış ivmesinde bir duraksama yaşanıyor.”

Analist ayrıca, merkezileşmeyen finans (DeFi) altcoin’i Curve (CRV) hakkında da olumlu görüşler belirtiyor ve bu varlıkta çok sayıda kısa pozisyonun zarar ettiğini vurguluyor.

“Çok sayıda kısa pozisyonun zarar etmesi, bu durumun bizim için iyi bir fırsat oluşturduğunu gösteriyor.

Bu varlığın değerinin bir kez daha yukarı çekilerek bu ilk ivmenin tamamlanmasını ve ardından 0,50 dolar seviyesine kadar düzeltme yapmasını bekliyoruz. Eğer bu düzeltme gerçekleşir ve bir ivme daha kazanırsa, dip noktanın teyit edildiğini düşünüyorum.”

grf 43
kaynak: credible crypto/x

Yazı yazılırken, CRV’nin değeri 0,578 dolar civarında. Piyasa değeri bakımından 83. sırada yer alan bu kripto para, son 24 saatte %3,7 değer kaybetti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!