Kripto Para Haberleri

2022’de Kriptodan Pasif Gelir Elde Etmenin 5 yolu

Kripto para ve Bitcoin tabanlı pasif gelir kaynaklarınızı artırmakla ilgileniyor musunuz? Şu anda kazandığınız kripto para miktarını etkinleştirmek için en basit tekniği bilmek ister misiniz? Kripto paralar popülerlik kazandıkça, pasif gelir elde etme şansı da artıyor. Aktif katılım olmadan sürekli para kazanmak, bitcoin’in pasif gelir yaratma hedefidir. Artık Bitcoin’inizi gereksiz alım satım riskleri almak, sıkıcı çabalar sarf etmek ya da hiçbir şey kazanmadan öylece durmasını sağlamak yerine istediğiniz kadar çalıştırabilirsiniz. Bir şeyler ayarlamak için zaman ayırın. Bir kez kurulduktan sonra, fazla uğraşmadan sizin için para kazanmaya devam edeceklerdir. İşte başlamanız için kripto para destekli pasif gelir fırsatları yaratmaya yönelik birkaç fikir. Otomatik olarak yinelenen çok sayıda gelir akışı oluşturmak için birkaç tekniği birleştirebilirsiniz.

  1. Cloud Mining
  2. Referral Programs: Get Paid to Refer a Friend
  3. Market NFTs
  4. Online eBook sales
  5. Create an account on YouTube

1.Cloud Mining

bytebus

Bulut madenciliğinin gelişmesiyle birlikte, herhangi bir özel yazılım veya donanıma sahip olmadan veya doğrudan çalıştırmadan, kiralanan bulut bilişim gücünü kullanarak kripto para madenciliği yapmak artık mümkün. Bireyler bir hesap açarak ve küçük bir ücret ödeyerek uzaktan bitcoin madenciliğine katılabilirler. Sonuç olarak, bulut madenciliği şirketleri madenciliğin erişilebilirliğini ve karlılığını daha geniş bir kitle için artırmıştır. Bytebus bulut madencilik sitesi ile herkes evinin rahatlığında Bitcoin madenciliği yapabilir. Bytebus, tüketicilerin uygun fiyatlarla çeşitli madeni paraları çıkarmasını sağlamak için en son teknoloji madencilik ekipmanlarını kullanır. Sonuç olarak, madencilik işinden yatırımlarının en iyi getirisini elde ederler.

İşte kullanıcıların Bytebus’u Bulut Madenciliği platformu olarak kullanmaları için birkaç neden:

⦁ Kaydolun ve ⦁ hemen 10$ kazanın.
⦁ Web sitesinin 120 farklı ülkeden yaklaşık 360.000 kullanıcısı vardır.
⦁ Kuruluşundan bu yana bir milyondan fazla işlem yapıldı.
⦁ Platform ile ondan fazla kripto madenciliği yapabilirsiniz.
⦁ Bakım veya depozito ücreti yok.
⦁ Acemi bulut madencileri için günlük ücretsiz planlar ve Litecoin stablecoin ve Bitcoin dahil olmak üzere çeşitli kripto paralar için hash rate sözleşmeleri dahil olmak üzere çok sayıda yatırım seçeneği.
⦁ Arkadaşlarınızı tavsiye edebileceğiniz ve %3 komisyon alabileceğiniz bir tavsiye programı sunar.
⦁ Sistemi güvence altına almak ve korumak için DDoS savunması ve SSL kullanılır.
⦁ Günlük %2-10 faiz oranlarıyla çeşitli yüksek getiri planları mevcuttur.

Temel İstatistikler: Desteklenen Paralar: BTC, BCH, LTC, ETH, XRP, USDT, USDC, DASH, vb. 

Fiyat: Sürekli Kullanım için Ek Maliyetlerle 10 $ ‘dan Başlayan Ücretsiz Denemeler Bu platformda kullanıcılar kendileri için hesap oluşturabilir ve hemen günlük pasif gelir elde etmeye başlayabilir.

Daha fazla ayrıntı için, Web sitesi: https://bytebus.com/  

2.Yönlendirme Programları: Bir Arkadaşınızı Davet Ederek Ödeme Alın

bytebus 1

Kurulum: Basit Zaman taahhüdü: Sınırlı Bütçe gerekli: Ücretsiz Nasıl: Bir web sitesi aracılığıyla

Çok sayıda kripto para ortaklık programı, Web sitelerine veya uygulamalarına yeni kullanıcılar gönderdiğiniz için size ödeme yapacaktır. Yönlendirme programlarına katılmak ücretsizdir. Bir hesap oluşturduktan sonra benzersiz bir URL alırsınız. Bağlantıyı web siteleri, bloglar, forumlar ve sosyal medya dahil olmak üzere istediğiniz her yerde yaymaya başlayabilirsiniz. Birisi kaydolmak veya bir şey satın almak için bağlantınızı kullandığında ödeme alırsınız. En önemli avantajı, hızlı bir şekilde başlayıp para kazanabilmenizdir. Ayrıca, tüm bu çabayı gösterdikten sonra bile, para günler, haftalar, aylar ve hatta yıllar boyunca gelmeye devam edecektir. Yönlendirme programları, şu anda bir blog veya Web sitesi işletiyorsanız veya büyük bir sosyal medya takipçiniz varsa, makul bir pasif gelir elde etmenin harika bir yolu olabilir.

telegram 12

Yatırım yapmasanız bile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Yönlendirdiğiniz kişilerden biri tarafından tamamlanan her satın alma işlemi için %3 yönlendirme komisyonu bonusu almaya hak kazanırsınız. Örneğin, birisi 100$’lık bir işlem yapmak için sizin yönlendirme kodunuzu kullanırsa 3$ ücretsiz alırsınız.

Daha fazla ayrıntı için, Web sitesi: https://bytebus.com/referralprogram

3.Piyasa NFT’leri

NFT’ler veya değiştirilemez tokenlar, dijital bir defterde tutulan farklı varlıklardır. NFT’lerle ilgili harika olan şey, sakladığınız yatırımın paha biçilemez olabilmesidir. Dijital tasarımlar, fotoğraflar, müzik, oyunlar, GIF’ler ve hatta videolar dahil olmak üzere her şey için NFT oluşturabilirsiniz.

Bir NFT oluşturmak kolaydır. Bir hesaba kaydolabilir ve OpenSea gibi web sitelerini kullanarak adım adım para basma prosedürünü takip edebilirsiniz (bazı ek gaz ücretleri içerir).

NFT gelirleri, genç bir sektör olmasına rağmen şimdiden 10 milyar dolar eşiğini aşmış durumda. Bu alana girmek hâlâ mümkün. Sadece hem darphane masraflarının hem de satılacak NFT’leri üretmek için gereken zamanın önceden bir taahhüt gerektirdiğini unutmayın.

4.Çevrimiçi e-Kitap Satışları

Günümüzde kendi kendine yayıncılık yaygındır. Aşağıdaki durumlarda kendi yayınladığı bir kitabı satın alma olasılığınız oldukça yüksektir

Bir kitabı Amazon’un Kindle Direct Publishing gibi bir kendi kendine yayınlama platformuna yüklemeden önce yazmalı, düzenlemeli ve kapağını oluşturmalısınız. Ancak hemen başarılı olacağınıza güvenmeyin. Bunu pasif bir gelir akışına dönüştürmeden önce, önemli miktarda ön pazarlama yapmanız gerekecektir.

İnternet üzerinden satabileceğiniz basılı materyaller hazırlamak da benzer bir seçenektir. Basılı materyaller bir e-kitap kadar geniş bir alanı kapsamadığından, hazırlanmaları daha kolaydır ve satışlardan pasif olarak kâr elde etmenizi sağlar. Bu online kursun ilk gününde, Fiverr ve Etsy’de satmak için nasıl ürün üreteceğinizi öğreneceksiniz. Ayrıca nasıl yapacağınızı da öğreneceksiniz: E-Kağıt Satışı Kursu.

5.YouTube’da Bir Hesap Oluşturun

Bir YouTube kanalı açmak hala mümkün. ABD’de bireylerin şaşırtıcı bir şekilde %74’ü YouTube’u kullanıyor. Bu, pasif gelir için çekilecek oldukça büyük bir kitle. Sorun ne mi? Başlangıçta çok az veya hiç ödül için çok çalışmak gerekir.

Bununla birlikte, uzun vadeli bir bakış açınız varsa ve işinizi önden yüklemeyi önemsemiyorsanız, başarılı bir YouTube kanalı pasif gelir için büyük bir potansiyele sahiptir. İçerik, tıklama ve görüntüleme sayısı oluşturup kitlenizi genişlettikçe satış ortaklığı, sponsorluklar, markalı entegrasyonlar ve reklamlar gibi pasif gelir akışları birikebilir.

Sonuç

Pasif kripto para elde etmek için yeni bir yol arıyorsanız, hızlı bir şekilde muazzam karlar elde etmek için beş basit teknik ekledik. Ek olarak, çok fazla zaman gerektirmezler, bu nedenle stres olmadan çok şey kazanmaya başlayın. Ayrıca fazla bir şey yapmadan zahmetsizce daha fazla kazanabilirsiniz.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

En güncel kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!