Bitcoin Analizleri

Willy Woo, Bitcoin’in Durgunluk Yaşayacağı Döneme Girdiğini Söyledi!

Ünlü kripto para analisti Willy Woo, Bitcoin’in (BTC) yakın bir zamanda kısa süreli bir durgunluk yaşayabileceğini söyledi.

Woo, takipçilerine BTC’nin temellerinin toparlanmakta olduğunu belirtiyor.

“Temel Güç Göstergesi artık aşırı ısınmış değil ve yükselmeye başlıyor (FSI 17 temel ve teknik göstergenin gücünü izler)

Eğer fiyat 25.000 $’ın çok üzerine çıkarsa, kısa süreli bir sıkışma yaşayabiliriz.”

bitcoin analiz
Kaynak: Willy Woo/Twitter

Kısa pozisyon sıkıştırması, bir varlığı açığa satan çok sayıda yatırımcının beklenmedik bir fiyat artışına tepki olarak zararlarını azaltmaya karar vermesiyle gerçekleşir. Sıkışma daha sonra ek rallileri tetikler.

Bitcoin birikim aşamasına girdi

Woo, geçmiş döngülerin zamanlamasına ilişkin analizine dayanarak Bitcoin’in muhtemelen “döngünün yeniden birikim aşamasına girdiğini” belirtiyor.

“Ticari makro konusunda uzman değilim, ancak makro likidite yükselişte gibi görünüyor. Bitcoin hala bununla bağlantılı. Şu anda bir tırmanış ve durgunluk başlarsa ölü bir kedi bekliyoruz. Ayrıca, gelecekteki döngülerde bir ayrışma olabileceğini düşünüyorum.”

bitcoin analiz
Kaynak: Willy Woo/Twitter

BTC bu haberin yazıldığı sırada 24.204 $ değerinde. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı son 24 saatte %0,27 ve geçtiğimiz hafta yaklaşık %1,7 düştü. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!