Hisse Haberleri

Elon Musk, Tesla Hisselerini Satmayı Planlıyor!

Kripto alanı, dünya çapında birçok hükümet ve yatırımcı tarafından tanınmaya devam ediyor. Aslında, dünya çapında kripto para birimlerini ödeme şekli olarak kabul eden birçok ülke var. Bunun nedeni, merkezi olmayan doğası ve arkasındaki teknolojidir. Elon Musk , kripto paranın gücüne inanan dünyanın önde gelen insanlarından biridir .

Son zamanlarda Elon, takipçilerine Tesla hisselerinin %10’unu satma konusundaki fikirlerini soran bir Twitter anketi yaptı.

Elon’un yayınladığı tweet, Twitter kripto topluluğunda farklı görüşler topladı. Destekleyenler var, desteklemeyenler var, tepki vermeyenler de var. Bir kripto ve hisse senedi yayıncısı olan Luci, Twitter topluluğunda Elon hisse senedi satış teklifini destekleyen kişilerden biridir.

Luci, tweet’te Elon’un %10 hissesini satması ve BTC ve Doge alması için heyecanlı olduğunu belirtti. Ayrıca, bu olayın kripto dünyasında daha önce hiç görülmemiş bir fiyat pompasını tetikleyebileceğini açıkladı. Ancak Elon tarafından yapılan tweet gönderisinde DOGE ve BTC satın almaktan hiç bahsedilmedi.

tesla

Yazma sırasında, BTC 60 bin doların üzerinde bir yükseliş fiyatıyla işlem görürken, DOGE kripto başına 0.26 dolardan işlem görüyor. Bu kriptolar, Elon Musk’ın favori dijital varlıklarıdır ve her ikisi de CoinGecko’daki ilk on kripto varlığı içindedir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!