Bitcoin Analizleri

Sherpa, Bitcoin’in Orta Vadede Ralli Yapacağını Söyledi!

Bir kripto stratejisti, yakın takip altındaki Bitcoin’in (BTC) orta vadede önemli ölçüde yükseleceğine dair bir inancını dile getirdi.

Altcoin Sherpa Twitter takipçilerine, Bitcoin’in yakında patlayacağını ve yükselişe geçeceğini söyledi. Ancak önce, bu lider kripto para biriminin düşüş yaşayacağına dair bir öngörüsü de bulunuyor.

BTC: ilgi alanım 21.500 $. 200 günlük EMA’nın [üstel hareketli ortalama] hemen yakınında ve HVN (yüksek hacimli düğüm) alanına daha fazla giriyor. Fiyat bu koşullarda hala %15 geri çekilebilir ve genel olarak daha da yükselebilir. Ben hala orta vadede 30,000$’a ulaşacağımıza inanıyorum.”

db102 kriptoup
kaynak: altcoinsherpa/twitter

HVN’ler, büyük hacimli işlemlerin gerçekleştiği fiyat alanlarıdır ve konsolidasyon dönemlerinde destek veya direnç seviyeleri olarak hareket ederler.

Bitcoin için %40’lık yukarı yönlü potansiyel görünüyor

Altcoin Sherpa’nın senaryosunu takip ederse; Bitcoin’in 21.500 $ fiyat seviyesine düşerek, toparlanıp 30.000 $’a yükselmeden önce bu seviyede konsolide olabileceği belirtiliyor. Bu senaryo, BTC için yaklaşık %40’lık bir yukarı yönlü potansiyel öngörüyor.

Haber yazıldığı anda, Bitcoin’in işlem gördüğü fiyat 23.082 $ seviyesinde bulunuyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Bu sırada başka bir analist, birçok yatırımcının kripto piyasalarında parçalandığı konusunda uyarıda bulunuyor.

Yatırımcı, takipçilerine Ocak ayında kripto piyasalarında kolaylıkla kâr elde edilebildiğini, ancak Şubat ayının belirsiz piyasa koşullarının bu durumu değiştirdiğini söyledi.

“Neredeyse tam bir ayın ardından BTC hala Şubat ayı ile aynı seviyede. Aylık Açık. Hem geç ayılar hem de boğalar chop tarafından cezalandırıldı.”

bitcoin analiz
kaynak: altcoin psycho/twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!