Bitcoin Haberleri

Mark Yusko, Bitcoin Boğa Koşusunun Kaçınılmaz Olduğunu Söyledi!

Mark Yusko, Morgan Creek Capital’ın CIO’su olarak kripto para ve Bitcoin geleceği, sektörün merkezi borsalara olan bağımlılığı konusunda düşüncelerini paylaşıyor.

Son röportajında, hedge fonu emektarı, kripto alanının daha merkezsiz bir yapıya kavuşacağı zamanın geleceğini öngörüyor.

“Gelecekte borsaların yerini merkezi olmayan finans (DeFi) veya saf bir BTC dünyasının alabilir. Ancak henüz bu noktada olmadığımızı ve bazı uygulanabilir borsalara ihtiyacımız olduğunu söyleyebilirim.

Bitcoin’in (BTC) durumuna bakıldığında, sektördeki çalkantılara rağmen kral kriptonun güçlü bir performans sergilemeye devam ettiğini düşünüyorum.

FTX’in yüksek profilli çöküşüne rağmen, son bir ayda %13 artan BTC’nin, geçen hafta %10 arttığını ve FTX sonrası dipten %50 gibi önemli bir artış gösterdiğini görüyoruz. Bu nedenle Bitcoin’in, son derece esnek bir varlık olduğu görebiliriz.”

bitcoin haberleri

Bitcoin’in altı haneli işareti aşması henüz hazır olmayanları endişelendiriyor

Mark Yusko, Bitcoin’in bir sonraki boğa koşusu beklentisi hakkında konuşurken, birçok kişinin BTC’nin altı haneli işareti aşmasına henüz hazır olmadığına dikkat çekiyor.

“Birçok insan, BTC’nin yakın gelecekte yarı değer kaybedeceğini ve kripto piyasasının artık uzun süredir yükselişte olduğunu ve yakında sona ereceğini düşünüyor. Bazıları, “100.000 dolarlık Bitcoin’e duygusal olarak hazır mısın?” sorusunu sorduğunda, insanların gerçekten hazır olmadıklarını düşünüyorum. Bir sonraki boğa döneminin başlaması için insanların hazır olduğunu sanmıyorum.

Ancak, baharın yaz mevsimine, gecenin gündüze dönüşüne benzer şekilde, bu kaçınılmaz bir şeydir. Tüm temel göstergeler zirvede: hash oranı tüm zamanların en yüksek seviyesinde, 0,01’den büyük cüzdan sayısı tarihin en yüksek seviyesinde ve Bitcoin’deki ordino ve NFT’lerle ilgili yepyeni gelişmeler var…

Dijital varlıkların kaçınılmazlığı, hiç olmadığı kadar güçlü olduğunu düşünüyorum.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!