ALTCOİN

XRP İçin Güzel Haber! Ripple Yeni Ortaklığa İmza Attı!

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından açılan dava ile sarsılan Ripple, şimdi ise yeni ortaklıklarla güç toparlıyor. Ripple, XRP fiyatının 1 dolar üzerine çıkmasından hemen sonra yeni bir ortaklık açıkladı. Ripple ile Avustralya merkezli ödeme şirketi Novatti arasında ortaklık imzalandı.

Novatti Ve Ripple’dan, XRP Lehine Ortaklık

Novatti’nin müşterileri bundan sonra direkt olarak Filipinler’e Ripple tabanlı ürünlerle havale gönderebilecek. Şirketin ayda yüzbinlerce transfer yaptığı biliniyor ve bununla beraber XRP yeni bir hacim kaynağına ulaşabilir. Novatti, Filipinler’e yönelik ödeme koridoru açmak için yerel havale şirketi iRemit ile de ortaklık imzaladı. Söz konusu iRemit şirketi aynı zamanda Ripple’ın ODL ürününün de ilk kullanıcılarından birisi konumunda.

Ripple ve Novatti arasında yapılan ortaklığın duyurusunda bunun aslında atılan ilk adım olduğu ve ilerleyen tarihlerde daha fazla ortaklık imzalanabileceği belirtildi. Novatti şimdilik Filipinler bölgesine açılsa da önümüzdeki tarihlerde Güneydoğu Asya bölgesine yönelik yeni ödeme koridorları açabilir.

Novatti, Ripple’ın yanı sıra Apple Pay, Samsung Pay, AliPay ve önde gelen diğer ödeme şirketleri ile de ortaklık imzaladı. Novatti’nin böylesine büyük ortakların yanı sıra Ripple ile de anlaşması aslında blockchain devinin konumunu ortaya koymakta. Novatti kısa süre önce de Yeni Zelanda’da banka kartı çıkartmak için Visa’dan lisans almıştı. XRP’nin uzun vadede bu ortak sayesinde ciddi bir hacim elde etmesi mümkün.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!