ALTCOİNBİTCOİN

Usta Analist Poppe Bitcoin, Ethereum, Cardano ve Polkadot Yatırımcılarının İzlemeleri Gereken Yolu Açıkladı!

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) için temel destek seviyelerini özetledi.

Yeni bir videoda van de Poppe, bu noktada 36.000 doların Bitcoin için kabul edilebilir bir seviye olduğunu söylüyor, ancak en iyi kripto fiyatının bu seviyenin çok altına düşmemesi gerekiyor.

“[35 bin dolar] ile [36,5 bin dolar] arasındaki tüm bu seviye, baktığım yer. Şu anda, büyük olasılıkla bu aşamada aşağı doğru devam etmeden önce [39 bin $]’a bir tür rahatlama sıçraması yaşayacağız.

Baktığım herhangi bir yükseliş eğilimi, ya [40,8 bin $]’a devam etmeyi tetikleyecek olan [39,3 bin $]’lık bir dönüş, ancak gerçekten yukarı doğru itmeye başlamak istiyorsak, [40,8 bin $], istediğiniz seviyedir. bakmak gerekir.”

Ethereum’a gelince, van de Poppe, piyasa değerine göre en büyük ikinci kriptoyu satın almak için iki fiyat seviyesine baktığını söyledi.

ripple xrp fiyat analizi 5 subat etvbh3fv
Usta Analist Poppe Bitcoin, Ethereum, Cardano ve Polkadot Yatırımcılarının İzlemeleri Gereken Yolu Açıkladı! 1

“Biri [2,300 dolar] civarında, ikincisi [2,150 dolar] civarında, bu da Bitcoin’in [36 bin dolara] gitmesine benzer. Artan yönde, desteği kaybettik, bu yüzden eğer kırar ve çevirirsek [2,530$], bu yükselişin devamını sağlar ve muhtemelen tekrar yüksekleri test ederiz ve ayrıca burada potansiyel bir kırıcı olarak [2,600$] var, bu yüzden bakıyorum hafif sıçrama.”

Van de Poppe, yatırımcıların Polkadot gibi altcoinlerin karlılığını değerlendirmek için Ethereum’un Bitcoin’e karşı nasıl performans gösterdiğine bakabileceğini söylüyor. 

Bitcoin’in yeni bir düşük dip yaptığı yerde, Bitcoin’e karşı Ethereum, bu yüksek düşükün burada gerçekleşmesini isteyeceğiniz bu trendde yeni bir yüksek zirve yapıyor , yani bu bölgede 0.06 civarında herhangi bir yerde yapmanız gereken yer. altcoinler için uzun vadeli bakabilirsiniz.

Örneğin, Polkadot ile altcoinlere bakarsanız, bu düşük dipleri yaptığımızı ve trendi değiştirdiğimizi görebilirsiniz. Peki Polkadot’ta potansiyel uzunlar için nereye bakıyorsunuz? Bu 14 ila 16 dolar aralığındaki herhangi bir şeye bir çevirme olarak bakacaksınız, belki de yüksek 13’ler – bu saygısızlık olmalı. ”

Van de Poppe ayrıca Cardano’nun yükselişte olduğunu ve destekten büyük bir sıçrama gördüğünü söylüyor.

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!