BİTCOİN

Usta Analist Peter Brandt, Bitcoin Hakkında Açıklama Yaptı!

Peter Brandt, Bitcoin’in değerlerini gerçekleştirme yeteneği hakkında tartışmalara yol açtı.

Emtia traderı Peter Brandt, son tweet’inde Bitcoin’in hayatına getirdiği anlamı sorguladıktan sonra kripto Twitter’da tartışmalara yol açtı.

Ünlü trader, Bitcoin’e sahip olmadığını iddia eden kripto para gazetecisi Laura Shin’e yanıt olarak ticaret için yaşamadığını yazdı:

Bitcoin, hayatta değer bulmanın kesinlikle yanlış yoludur. Ticaret için yaşamaktansa yaşamak için ticaret yapıyorum. Bitcoin çok kötü bir usta yapar.”

Bununla birlikte, bazı Bitcoin meraklıları Bitcoin’in sadece spekülatif ticaret için bir araç olmadığına inanıyor. SwanBitcoin’den Brandon Quittem, en iyi kripto para birimlerinin farklı önemli değerleri yönlendirmeye yardımcı olduğuna dikkat çekti:

“Bitcoinciler öz egemenliğe, güçlü mülkiyet haklarına, dürüstlüğe, gerçeğe vb. şeylere değer verir. Bitcoin bu değerlerin uygulanmasıdır.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!