ALTCOİN

Ünlü Trader Altcoin Portföyünü Açıkladı!

Ünlü kripto para birimi tüccarı ve YouTuber Ben Armstrong, multi-milyon dolarlık bitcoin ve alternatif para portföyünü açıkladı. Analist, yatırım yaptığı 11 altcoin’i açıkladı ve Ethereum zincirinin en karlı proje olacağını tahmin etti.

Yatırım Yaptığı 11 Altcoin Projesini Açıkladı

Yeni videoda Ben Armstrong, altcoin projelerine yapılan yoğun yatırımlara rağmen, BTC’nin kripto para sepetinin% 30’unu elinde tutan en büyük holding şirketi olduğunu belirtti. Piyasa değeri açısından, portföyün en az% 10’unu oluşturan diğer kripto para birimleri sırasıyla ikinci ve beşinci en büyük kripto para birimleridir. Ben Armstrong, bu konudaki yorumlarına şunları ekledi:

“Şu anda portföyümüzün %30’unda Bitcoin sahibiyiz. Ethereum (ETH) %22, Cardano (ADA) %10.92…”

Kıdemli analist Ben Armstrong’un portföyünün sekizde ikisini veya daha azını oluşturan sekiz altcoin şunlardır: Polkadot (DOT), Aave, The Graph (GRT), USD, Chainlink (LINK), Ethernity (ERN), Synthetix (SNX) ve Elrond . (EGLD).

Analist, Ethernity Chain’in gelecekte en karlı proje olacağını tahmin ediyor.

Diğer altcoinler, Ben Armstrong’un toplam yatırımının yaklaşık% 15’ini oluşturuyordu. Ben Armstrong, en karlı üç altcoin’in Ethereum’un rakibi Cardano (Cardano), tarayıcının ilk kripto para birimi Nimiq (NIM) ve değiştirilemez tokenler (NFT) projesi olduğunu vurguladı. Analist, gelecekte Ethernity Chain’in en karlı proje olacağını tahmin ediyor. Ben Armstrong, bu konudaki yorumlarına şunları ekledi:

“Buradaki en değerli kripto para birimleri Cardano, NIMIQ ve ERN’dir. Bence yakın gelecekte ERN bir numara olacak.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!