BİTCOİN

Ünlü Rap Sanatçısı Snoop Dogg Bitcoin Hakkında Konuştu!

Amerikalı efsane Rapper Snoop Dogg, Vanity Fair dergisine verdiği röportajda Bitcoin ve NFT hakkında neler düşündüğünü anlattı.

Snoop Dogg Bitcoin için şunları söyledi:

Bitcoin’e inanıyorum. Teknolojiye inanıyorum ve yarattığı küresel bağlantıya inanıyorum. “Coin”lerin fiyatına pek kapılmadım, çünkü bir şeylerin yükselip alçaldığını görecek kadar uzun süredir buradayım. Gelecek tam önümüzde. Bunu bir pandemi çılgınlığı olarak görmüyorum, pandemi sadece ateşe gaz verdi.

Geçtiğimiz günlerde Snoop Dogg, NFT furyasına da adımını atmış oldu. 2 Nisan’da Sekiz parçalık bir NFT koleksiyonunu Crypto.com‘da satışa çıkardı. Her geçen gün teklifler artmaya başladı. Şimdilik en yüksek teklif 55,000$.CRYPTO.COM’UN TWITTER ADRESİNDEN YAPTIĞI AÇIKLAMA.

Snoop Dogg röportajda NFT için şunları söyledi:

NFT hızlı patladı. Hala bunu bilmeyen veya anlamayan birçok insan var, yine de yapacaklar. Sanatçıların iş yapma ve hayranlarımızla bağlantı kurma şeklini değiştiren büyük bir an ve büyük bir teknoloji. Bunun için heyecanlıyım. Ayak uydurduğum için mutluyum.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!