BİTCOİN

Ünlü İsim Pal, Bitcoin’in Yıl İçerisinde Gelebileceği Seviyeleri Açıkladı!

Dr. Julian Hosp ile yaptığı röportajda Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, kendi bakış açısından Bitcoin’in mevcut boğa döngüsünün 2013 döngüsüne çok benzediğini, ancak kazançlar açısından 2017 döngüsünün önünde olduğunu söylüyor.

Kilit seviye

Pal, önceki iki döngüye dayanarak Bitcoin’in duvara çarpıp düzeltebileceği “aşırı alım” bölgesinin yaklaşık 400.000 $ seviyesinde olduğunu söylüyor. Bununla birlikte, bu seviye son iki döngüde olduğu gibi kırılırsa, kartlarda 1.000.000 $’lık BTC fiyatı olacağını da söylüyor.

Real Vision kurucu ortağı, PlanB’nin stok akış modelinin (S2F) yatırımcıların zihnindeki 288.000 $ düzeyini devreye soktuğunu ve Bitcoin’in performansıyla ilgili beklentileri alt tarafa kaydırdığını söylüyor. BTC’nin yetersiz kalmak yerine S2F’yi aştığını göz ardı etmediğini iddia ediyor.

Pal için 1.000.000 $’lık bir Bitcoin fiyatı hala bir olasılık olsa da, Bitcoin’in 250.000 $ aralığına ulaşması durumunda muhtemelen bir miktar alımının yapılacağını söylüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!