Bitcoin Analizleri

Ünlü Analist Capo, Bitcoin Yatırımcılarını Uyardı!

Bu yıl Bitcoin’in çöküşünü doğru olarak adlandıran bir analist, kral kripto için bir kapitülasyon olayının göründüğünü söyleyerek BTC sahiplerini uyardı.

Sektörde Capo olarak bilinen analist, Twitter takipçilerine Bitcoin’in zayıflık belirtileri göstermeye devam ettiğini söyledi.

Bitcoin için %28’in üzerinde düşüş öngörülüyor

Bitcoin boğaları mevcut ayı piyasasının en düşük seviyesi olan 15.700 $’dan bir ralli başlatmayı başarmış olsa da Capo, son sıçramanın BTC’nin Haziran ayından bu yana önceki artışlarına kıyasla daha küçük olduğunu söyledi.

“Her sıçrama daha küçük. Daha düşük dipler ve daha düşük tepeler. Destek direnç haline geliyor. 12,000$ bir mıknatıs gibi.”

bitcoin analiz
kaynak: capo/twitter

Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin 16.840 dolardan işlem görüyor. Capo’nun 12.000 $ hedefine doğru bir hareket, kral kripto için %28’in üzerinde bir düşüşe işaret ediyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Capo ayrıca yatırımcıların büyük olasılıkla sert düşüşe hazırlıklı olmadıklarını söyledi.

“Sadece buradaki yorumları okuyun, çoğu insanın 17.000 $ veya üzerinde sıkışıp kaldığına, başka bir düşüşü kaldıramayacağına dair ikinci bir onay alacaksınız (ilki analiz ve göstergelerdir). Daha önce de söylediğim gibi, çoğu insan başına geleceklere hazırlıklı değil ve bu da bunu gösteriyor.”

Kripto ve borsadaki mevcut ticaret ortamının “uygun bir kapitülasyon için mükemmel bir senaryo” yaratıyor gibi göründüğünü de ekliyor.

“Borsa kan kaybediyor, altcoinler temel destekleri kırıyor, göstergeler aşağıya işaret ediyor, boğalar küçük pompalar için coşkulu ve ukala oluyor.”

telegram 12

Hisse senedi piyasasına bakıldığında Capo, S&P 500’ün (SPX) diyagonal direncine saygı duyduktan sonra düşüş trendinde kaldığını söyledi.

“Açık bir düşüş testi. Düşüş trendi bozulmadı.”

bitcoin analiz
kaynak: capo/twitter

Zayıf bir endeks, yatırımcıların hisse senetleri ve kripto gibi risk varlıklarına karşı temkinli kaldığını gösterdiğinden, yatırımcılar SPX’in performansını yakından takip ediyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!