NEDİR?

Tether (USDT) Nedir?

Tether (USDT), şifrelenmiş para birimi ERC-20 protokolüne bağlı bir blok zincirinde çalışır. Tether (USDT) kripto para birimi, Tether Limited tarafından 2015 yılında piyasaya sürüldü.

Tether (USDT), ABD dolarının sanal bir versiyonu olan istikrarlı bir madeni paradır. Değeri her zaman 1 USDT = 1 $ olarak sabitlenmiştir. Şirket, piyasada satılan her Tether (USDT) coin için kasasında 1 $ olduğunu iddia ediyor.

İlgili Makaleler

Kullanıcılar tether (USDT) bakiyelerini blockchain sistemi üzerinden aktarabilir ve ERC-20 blockchain sistemine uygun sanal bir cüzdanda saklayabilir.

kryptomoney.com supply of usdt tether increaes
tether (usdt) nedir? 1

Tether’in (USDT) Avantajları Nelerdir?

Tether’in (USDT) gerçek para birimi, kripto para birimlerinin ABD dolarına sabitlenmesini destekler. Fiyat sabittir ve şirketin kasasında eşdeğer dolarlar vardır.

Düşük maliyetle gerçek para transferi yapabilme en önemli avantajlarından biridir. Bitcoin blockchain sisteminde ayrı bir Omni Layer ile desteklenir, ancak Omni Layer blockchain ağı ihtiyaçları karşılayamadığında ERC-20 sistemine geçiş başlar. Kripto para birimi ticaret platformlarında ABD doları ticareti yapma fırsatı sağlar.

Tether (USDT) Madenciliği Nasıl Yapılır?

Tether (USDT) kripto para birimi çıkarılamaz. Tether şirketi tarafından verilir ve her Tether 1 $ ‘dır.

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen DiscordInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu