ALTCOİN

SEC, Madencilik Yapan Şirketi Listesinden Çıkardı

İçecek üreticisi, Bitcoin madencilik şirketinin mali raporunu SEC’e sunamadı. SEC, Long Blockchain Corp’u listeden resmi olarak kaldırdı.

sec
sec, madencilik yapan şirketi listesinden çıkardı 1

BTC Madenciliği Yapan Şirketin Liste Dışı Olma Sebepleri

Bir kripto para madenciliği içecek şirketi olan Long Bitcoin Corp’un (LBCC) hisseleri, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından resmi olarak listeden çıkarıldı.

Şirket uzun yıllardır herhangi bir mali rapor üretememektedir. Bu nedenle borsadan çıkarılıyor. Bloomberg News’e göre, Long Bitcoin Corp’un son kazanç raporu 30 Eylül 2018’de sona eren çeyrek için.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) dosyalama bilgilerine göre, Long Bitcoin Corp Delaware eyaletinde kayıtlıdır.

Long Bitcoin Tarihi

Başlangıçta Long Bitcoin, Long Island Ice Tea olarak adlandırıldı. Ocak 2018’de kripto coşkusunun zirvesinde yeniden adlandırıldı. O sırada Long Blockchain, dağıtılmış defter teknolojisini başarıyla geliştireceğini “garanti edemeyeceğini” belirtti.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) göre, şirket içeceklerden blok zincirine hiçbir zaman geçmedi. SEC’in yetkilendirme şartlarına göre Long Blockchain, düzenleyici kurumun bulgularına yanıt vermedi. Bu nedenle hisselerin iptali kararını kabul etti. Uzun blok zinciri yeniden adlandırılmadan önce mali sıkıntı içindeydi. Dolayısıyla teknik değeri yüksek olan Nasdaq Borsası’nın piyasa değerinin düşük olması nedeniyle Nisan 2018’de listeden çıkarıldı.

Geçen Cuma, Long Blockchain Corp’un toplam piyasa değeri 32,7 milyon dolardı. Bu nedenle, hisse senedinin değeri 1,12 dolardır. LBCC’nin hisse senedi fiyatı 2017-18 boğa piyasasının zirvesinde yükseldi ve ardından dört ay içinde keskin bir şekilde düştü. Bu nedenle 2018 ve 2020 yılları arasında şirketin hisseleri aslında çok küçük.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!