ALTCOİNBİTCOİN

SEC başkanı değişiyor, Bitcoin ve Altcoinler için iyi bir haber mi?

Özellikle son zamanlarda SEC adı kripto para birimlerinde çokça anılmaya başlandı. Ripple aleyhine açılan dava tüm piyasayı alt üst etse de arka planda bu hareketin diğer altcoinlere de sıçrayabileceği söylentileri var.

ripple xrp satarken sec dava acilacagini dogruladi
SEC başkanı değişiyor, Bitcoin ve Altcoinler için iyi bir haber mi? 1

Ancak son dakikada haber geldi ve kripto para yatırımcıları için derin bir nefes oldu. Reuters’a göre, Gary Gensler (Gary Gensler) SEC’in yeni başkanı olarak görev yapacak. Son zamanlarda, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) kripto para birimlerinden bahsettikten sonra, bu hareketin gelişi tüm piyasayı rahatlatabilir.

Gary Gensler bir ekonomi profesörü olduğu için, kripto para birimine ilişkin son derece olumlu değerlendirmesini ortaya koydu ve MIT Sloan School of Management’ta blockchain teknolojisi üzerine bir konferans verdi.

Bazı uzmanlar, özellikle genel olarak kripto para birimleri için faydalı olduğu düşünülen Ripple davası ve şu anda SEC tarafından yönetilen değişiklikler için Gensler’in başkanlığının olumlu olacağına inanıyor.

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramDiscordInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!