ALTCOİN

Ripple’dan 55 Milyon Adet XRP Transferi!

Whale Alert, geçtiğimiz 17 saat içinde Ripple fintech devinin 55 milyon XRP aktardığını ve ticaret hacmine göre dünyanın en büyük borsası ile bu işlemin yapıldığını tweetledi.

Ripple ve Binance 29 Milyon Dolar Değerinde XRP Taşıyor

Whale Alert tarafından paylaşılan blok zinciri verilerine göre Ripple, toplamda 20 milyon XRP aktarırken, Binance toplamda 35 milyon XRP değerinde üç işlemde gönderici ve alıcı rolünü üstlendi.

Ripple, cüzdanlarından birinden diğerine para transfer etti ve şirketin XRP’yi satış için borsalara göndermek veya kripto para birimlerinin likiditesini desteklemek için kullanıyor.

Bu iki kripto devi tarafından aktarılan XRP’nin toplam değeri 29.601.431 dolar.

Son zamanlarda Ripple Labs, ortaklarına XRP göndermeye devam ederken, Ripple Labs düzenli olarak büyük miktarlarda XRP aktaracak. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) şirkete karşı dava açtığından beri Ripple, diğer 15 banka ile ortaklık kurdu.

Ayrıca Ripple, yasal işlemlerle ilgili büyük masraflarla karşı karşıya ve büyük avukat ekibinin SEC’e karşı mahkemede Ripple Labs, Brad Garlinghouse ve Chris Larsen’in çıkarlarını savunması gerekiyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!