ALTCOİN

Ripple (XRP) Yatırımcıları İçin Bir Güzel Haber Daha Geldi!

Wanchain, Ripple (XRP)’ı entegre etmek üzere ve  yield farming ve likidite madenciliğini mümkün kılıyor. Bu olumlu gelişme, son 24 saat içinde yüzde 40’ın üzerinde artan XRP fiyatını güçlendiriyor. Kripto paranın yatırımcıları sevinirken Ripple fiyatı 1,50 doları gördü.

XRP yatırımcılarına müjde: Yield farming ve likidite madenciliği mümkün olacak!

Wanchain CEO’su Jack Lu tarafından yapılan yakın tarihli bir duyuruya göre, dördüncü en büyük kripto para birimi olan Ripple (XRP) için merkezi olmayan çapraz zincir  (cross-chain) köprüleri, yakın gelecekte ana ağda yayınlanacak. Wanchain CEO’su Jack Lu konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

“Bu, Ripple tokenleri̇ni̇n artık li̇ki̇di̇te madenci̇li̇ği̇ ve yi̇eld farmi̇ng i̇çi̇n kullanılabi̇leceği̇ anlamına geli̇yor.”

Çapraz zincir entegrasyonu, XRP sahiplerinin Wanchain ve Ethereum’daki farklı uygulamalarla etkileşime girmesini mümkün kılacak. Yatırımcılar, daha önce eklenen iki zincir olan Bitcoin ve EOS ile de etkileşime girebilecekler.

Ripple yöneticisi: Bunu görmek heyecan verici…

Ripple’de küresel kurumsal strateji ve operasyonlardan sorumlu başkan yardımcısı olan Emi Yoshikawa, XRP ekosisteminin yeni kullanım durumlarını desteklediğini görmekten heyecan duyduğunu söyledi. Emi Yoshikawa konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Ripple (XRP) Yatırımcıları İçin Bir Güzel Haber Daha Geldi! 1

“Defi̇ gi̇bi̇ yeni̇ kullanım durumlarını desteklemek i̇çi̇n XRP ekosi̇stemi̇ni̇n daha da geni̇şledi̇ği̇ni̇ görmek heyecan veri̇ci̇.”

Ripple ve SEC arasındaki yasal savaşta dün Ripple için olumlu bir başka gelişme daha yaşandı. Daha önceki duruşmalarda SEC, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ile Ripple yönetim kurulu başkanı Chris Larsen’in banka hesap kayıtlarına erişim için yetki istemişti. Ancak dün mahkeme, SEC’in bireysel davalıların banka hesap kayıtlarına ilişkin talebini reddetti. Avukat Stephen Palley, kararı Ripple tarafından “güzel bir erken galibiyet” olarak adlandırdı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!