ALTCOİN

Popüler Analist Pal, Ethereum Hedefini Duyurdu! Sırada Ne Var?

Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH), bugün 3.900 doların bile üzerine çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdı. Çok değil birkaç hafta önce 3.000 doların bile altında işlem gören Ethereum, şimdi ise 5.000 dolar hedefine doğru ilerliyor.

Pal, Ethereum İçin Yükselişin Süreceğini Düşünüyor

Ünlü kripto para analisti ve Goldman Sachs’in eski yöneticisi Raoul Pal ise bunun sebebinin aslında kurumsal alımlar olduğunu vurguladı. Pal, konuştuğu her bir kurumsal yatırımcının ETH almaya başladığını vurgulayarak, BTC yerine ETH’nin seçildiğini ifade etti.

Global Macro Investor’ın da kurucusu olan Pal, daha önce de başarılı Bitcoin ve Ethereum tahminleri ile ön plana çıkmıştı. Pal, Ethereum fiyatı hakkında 30 Kasım 2020’de yaptığı açıklamasında ise aslında durumu net bir şekilde özetledi.

BTC Yerine Ethereum Alıyorlar!

Pal, elindeki bütün altın yatırımını satarak bunlarla BTC ve ETH alacağını vurgulamıştı. Yüzde 80 oranında BTC, yüzde 20 oranında ise ETH alacağını açıklayan Pal, elindeki likit varlığın %98’inin ise kripto paralara aktarıldığını vurguladı.

Pal, 18 Ocak tarihinde ise portföyü hakkında bir güncelleme paylaştı ve ETH/BTC paritesinde inanılmaz bir kırılım gördüğünü belirtti. Pal, Ethereum fiyatı hakkında yaptığı açıklamasında ise DeFi ve NFT rüzgarının ETH fiyatını yukarıya çekmeye yettiğini vurgulamıştı.

banner kare 1  

Ünlü bir başka analist Peter Brandt de konu hakkında yaptığı açıklamada Pal’in görüşlerine katıldığını ve ETH için rallinin başladığını düşündüğünü vurguladı. Ethereum’un yaklaşan EIP-1559 güncellemesi, bireylere ek olarak kurumların da BTC almasını hızlandırdı ve durumu oldukça olumlu etkiledi.

ekran resmi 2021 05 09 16.34.47
Popüler Analist Pal, Ethereum Hedefini Duyurdu! Sırada Ne Var? 1

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!