KATEGORİSİZ

Polkadot, WAVES, VeChain Fiyat Analizi: 05 Ağustos Perşembe

Bitcoin ve Ethereum gibi daha büyük kripto para birimleri toparlandıkça, altcoinler de aynı hareketleri taklit etti. DOT, ani direnç seviyesini test etme yolundaydı. Ancak DALGALAR, yine de yatay fiyat hareketinin işaretlerini verdi. Son olarak, VeChain bir gecede %4 kazanç elde etti. 

Polkadot [NOKTA]

dot aug 5 1536x695 1
DOT/USD , TradingView

DOT, bir gecede %9,4’lük bir artış kaydettikten sonra, basın zamanında 18,74$ civarında işlem görüyordu. Altcoin, daha fazla yukarı yönlü bir itiş durumunda 18.75 dolar seviyesinin ötesine geçecek ve bir düşüş, 18 dolara ve ardından 16.77 dolara düşmesine neden olabilir. 

Düşüş trendinde bile, altcoin fiyatı birkaç hafta önceki seviyelerin üzerindeydi. Basın zamanında yeşil sinyal çubukları not edildiğinden , Müthiş Osilatörde yükseliş gücü görüldü . 24 saat önce MACD göstergesinde bir yükseliş geçişi görüldü .  

Tersine, göstergenin son 2 haftanın çoğunda yükseliş bölgesinde olmasına rağmen Chaikin Para Akışı düştü.

WAVES

waves aug 5 1536x622 1
WAVES/USD, TradingView

Waves, altcoin basın zamanında 15.82 $ değerinde olduğu için fiyat konsolidasyonunu resmetti. Dün sadece %1 arttığı için, alt’ın bir sonraki hareketlerini belirlemek zor. Teknik göstergeleri de karışık sinyaller verdi.

Müthiş Osilatör yanal hareketini teyit basın anda yeşil ve kırmızı sinyal çubukları görüntülenir. RSI alış ve satış gücün olarak son birkaç gün boyunca orta hatta koştu paralel neredeyse bile kalmıştır. Ancak, basın zamanında satın alma baskısında bir düşüş kaydetti.

MACD en okuması aynı doğruladı. Bir yükseliş durumunda, direnç 16.81 dolarda bulunabilir. Kapak tarafında, destek seviyesi 14,44 dolardı. 

VeChain [VET]

vet aug 5 1536x621 1
VET/USD , TradingView

VET, %4’lük kazançların basın zamanı fiyatını 0.0877 $’a itmesinin ardından 0.0870 $ direnç seviyesini kırdı. En yakın direnç seviyesi olan 0.094’ü kırmak için yukarı doğru hareket etmeye hazırlanırken, Bollinger Bantları minimum sapma ile çoğunlukla paralel kaldığı için piyasa oynaklığı düşük kaldı. 

VET’in nasıl %4 arttığı göz önüne alındığında, yükseliş gücü yeniden ortaya çıktı. MACD yeşil histogramlar sergiledi. Göreceli Güç Endeksi, gücünü satın düşüş kaydetti rağmen, boğa topraklarında hâlâ. Ani bir düşüş olası görünmese de, kripto para için destek bölgesi 0.0801 dolardı.

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!