BİTCOİN

PayPal CEO’su Kripto Para Açıklaması Yaptı

PayPal’ın CEO’su bugün etkileyici bir açıklama yaptı. Ünlü CEO’ya göre, Bitcoin ve kripto para birimine sahip olan kişilerin% 50’si uygulamayı her gün açıyor.

paypal ceo su kripto paralar benimsendikce degeri artacak
PayPal CEO’su Kripto Para Açıklaması Yaptı 1

Borsa’da Etkileşim Artmaya Devam Ediyor

Online ödeme devi PayPal da büyük bir gelişme olduğunu duyurdu. Bu nedenle, uygulamayı kullanan kripto para sahipleri arasındaki etkileşim sayısının önemli ölçüde arttığını vurguladı.

“Yatırımcı Günü 2021” etkinliğinde şirketin başkanı ve CEO’su Dan Schulman (Dan Schulman) harika bir değerlendirme yaptı. Bu durumda Shulman, kripto para alım satımına beş ay sonra izin verildiği görüşünü vurguladı. Kripto para sahiplerinin en az% 50’sinin her gün Paypal uygulamasını açtığını belirtti.

Bu nedenle PayPal artık dijital para endüstrisini gelecekteki büyüme stratejisinin önemli bir alanı haline getiriyor. PayPal şu ​​anda ABD müşterilerinin Bitcoin, Ethereum ve Litecoin ticareti yapmasına izin veriyor. Şirkete yakın bir kaynak da bir İngiliz filmi başlatmayı planladığını söyledi.

PayPal’ın kripto para birimi endüstrisine girişi, mevcut Bitcoin toparlanmasına büyük katkıda bulundu. Bu adımdan sonra Bitcoin boğa piyasası başladı. BTC, 12 Şubat’ta 49.000 $ ‘lık rekor seviyeye tırmandı.

paypal ceosu 2021 hedeflerini acikladi
PayPal CEO’su Kripto Para Açıklaması Yaptı 2

Bitcoin’e Övgüler

PayPal CEO’su Dan Schulman, Bitcoin’in finans dünyasında kilit bir figür olduğuna inanıyor.

Dan Shulman, “Dijital para birimi ve temel teknolojinin bir sonraki finansal hizmetler dalgasını tetikleyebileceğine şüphe yok” dedi. PayPal, kripto para birimi işlemlerine ek olarak, kullanıcıların 29 milyon tüccara ödeme yapmak için kripto para birimi kullanmalarına da izin vermeyi planlıyor. Bu özellik 2021’in ilk çeyreğinde kullanıma sunulabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramDiscordInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!