ALTCOİN

Milyonlarca XRP Hareket Etti! Bu Ne Anlama Geliyor?

Yakın zamanda yayınlanan veriler, Ripple ve Binance ile diğer borsalar arasında 72 milyon dolarlık XRP’nin hareket ettirildiğini gösteriyor.

Popüler Whale Alert kripto takipçisine göre, son 24 saat içinde, Blockchain devleri Ripple ve Binance 127,3 milyon XRP tokenini taşıdı.

Bu, geleneksel fiatta 71.858.922 $’ı temsil ediyor.

127,3 milyon XRP Ripple ve Binance tarafından taşındı

Whale Alert, San Francisco merkezli Ripple’ın da dahil olmak üzere kripto para piyasasındaki kilit oyuncular tarafından şaşırtıcı miktarda XRP’nin hareket ettirildiğini duyurdu.

7010_0

SEC tarafından dava açılmış olan şirket 39,1 milyon XRP tokenini Binance’e yolladı. Hacim bazında en büyük kripto borsası daha sonra bu fonları daha da ileriye taşıdı.

Aynı miktarda XRP, Ripple cüzdanları arasında dahili olarak kaydırıldı.

Whale alert Kripto paranın likiditesini desteklemek için Ripple’den Binance’e gönderilen büyük miktarda XRP’yi bildirdi. Binance ayrıca zaman zaman XRP’yi Ripple’a geri gönderdi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!