ALTCOİN

Miami Belediye Başkanı Suarez, Ethereum İçin Harekete Geçti!

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, kısa sürede kripto para birimi endüstrisinde ünlü olmayı başardı. Suarez, Bitcoin’e olan bağlılığı ve belediye bütçesini Bitcoin (BTC) satın almak için kullanması sayesinde sektördeki en tanınmış isimlerden biri, şimdi Ethereum yatırımcılarını harekete geçirdi.

Ethereum Atağı

The Block tarafından yapılan podcast yayınına katılan Suarez, şehrin altyapısını Ethereum ağında hayata geçirmek istiyor. Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’in de katıldığı yayında ETH’yi öven Suarez, konu hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Ethereum foundati̇on destekli̇ bi̇r proje oluşturup şehri̇n bazı hi̇zmetleri̇ni̇ di̇rekt olarak ethereum ağına geçi̇rmeyi̇ deni̇yoruz. Şehri̇n saki̇nleri̇ne çok daha i̇yi̇ hi̇zmet sağlamak i̇sti̇yoruz.”

Aslında Ethereum’un hayata geçirilme hikayesine bakıldığında Miami’nin büyük bir öneme sahip olduğu görülüyor. Vitalik Buterin ilk olarak 2014 yılında gerçekleştirilen Bitcoin Miami konferansında Ethereum fikrini ortaya atmıştı.

Suarez, şehrin önemli kamu hizmetlerinin Ethereum ağına geçirilebileceğini vurguladı. Tabii ki bunun için Ethereum ağındaki işlem ücretlerinin düşüş yaşaması gerekiyor. ETH ağındaki işlem ücretleri rekor seviyelere ulaştı ve kullanıcıların ağda işlem yapması bu sebeple bir hayli zor. Buna rağmen ETH 2.0 güncellemesi sonrasında işlem ücretlerinin düşmesi Miami sakinlerinin rahatlıkla işlem yapabilmesini sağlayabilir. Suarez’in Bitcoin sonrasında böyle önemli bir adım atması da ETH fiyatına yükseliş ve ETH’ye tanınma getirebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!