ALTCOİN

Kripto Analisti Nicholas Merten: Ethereum Patlamaya Hazır! – İşte Nedeni!

Yakından takip edilen kripto analisti Nicholas Merten, Ethereum’un yeni bir boğa piyasası aşamasına geçmeye hazırlandığını söylüyor.

Yeni bir strateji oturumunda Merten, Ethereum’un diğer tüm kripto varlıklarına göre ETH’nin pazar payını gösteren pazar hakimiyetine bir göz atıyor. Ethereum’un pazar hakimiyetinin, kritik bir direnç alanını ortadan kaldırmakla tehdit ettiği için bir kırılmaya hazır olduğunu belirtiyor.

“Etheruem’in pazar payını korumak için rekabet etmesi veya onu geride bırakması gerektiğinden, çeşitli diğer kripto para birimlerinde bile, genellikle Mart ve Mayıs 2017 arasında burada gördüğümüz bir direnç aralığında, yaklaşık %19 ila %20 aralığında duruyor. Pazar hakimiyeti için.

Ve bu, bunun gerçekten izlememiz gereken kritik bir ölçü olduğunu gösteriyor… Ve bu çok büyük bir psikolojik seviye çünkü bu aralığı bir kez aştığımızda, buraya kadar %32 pazar hakimiyetine, %50’nin üzerinde bir artışa ulaştık. pazar payının önceki mülkiyeti.”

ethereum
Kripto Analisti Nicholas Merten: Ethereum Patlamaya Hazır! - İşte Nedeni! 1

Ethreum’un pazar hakimiyetindeki artış, önde gelen akıllı sözleşme platformunun diğer kripto varlıklarından daha hızlı değer kazandığını gösteriyor.

Analist ayrıca, işlem ücretlerinin bir kısmını yakacak ve çok beklenen yükseltme olan Ethereum’un EIP-1559’unun, üzerinde deflasyonist baskı uygulayarak ETH için yükseliş durumuna yardımcı olabileceğini söylüyor.

“Günün sonunda [EIP-1559], ağda yeterli aktivite varsa, daha az arza sahip olacağımız anlamına gelecek ve aslında Ethereum’un para politikasıyla, şu anda çalıştığı şekilde, ağda yeterli aktivite var. , o zaman aslında ETH’yi yalnızca bir tür sabit arza sahip bir varlığa değil, aynı zamanda gerçek anlamda deflasyonist bir arza da dönüştürebilir, burada piyasadaki mevcut ETH, stake ödülleriyle bile artmak yerine gerçekten azalmaya başlar. Ve burada aklımızda tutmamız gereken gerçekten ilginç bir dinamik var.”

Merten’e göre Ethereum, yakın gelecekte oldukça büyük bir ikincil boğa piyasası için herhangi bir kripto para kadar hazır görünüyor.

“Bence burada boğa piyasasına girerken Ethereum güvenli bir bahis. İkincil dalgaya girerken altcoinlerin devamı… 2017’nin ortasında burada yaptığımız gibi ikincil bir yükseliş yaşayabiliriz.”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!