BİTCOİN

Kanada Menşeili Emlak Şirketi Condo, Bitcoin Aldı!

Thornton Place Condominium Corp., rezervlerinin% 5’ini Bitcoin’e yatırdığını ve gelecekteki alımlar için ek fon ayırdığını açıkladı.

Bitcoin’e inanarak Bitcoin’e yatırım yapan sadece çok uluslu şirketler değil; daha küçük şirketler de kripto para birimini potansiyel bir değer deposu olarak görüyor. Kanadalı emlak şirketi Thornton Place Condominium Corp., portföyüne Bitcoin’i ekleyerek yatırım yapan şirketler arasına katıldı. Şirket rezerv fonu için 0.4 BTC satın aldı.

Yatırım Küçük Olsa da, Başlangıç İçin İyi

Şirket açıklamasında, “Yönetim kurulumuz, genel rezerv fonunun yaklaşık% 5’i kadar küçük bir yatırımın ve Bitcoin’deki aylık kurumsal fonun% 6’sı kadar küçük bir yatırımın zarar görmeden yüksek performanslı varlık sınıflarına yatırılabileceğine inanan Thornton Place, uzun zaman düşünerek bu karara vardı.” ifadeleri kullandı.

Thornton Place, yönetim ücretlerini veya hisse senedi alım satım fonlarını toplamak için saklama hizmetleri sunan şirketlere yatırım yapmak yerine doğrudan kripto para birimlerine yatırım yapma kararını açıkladı. Şirket, Kanada’da bunu yapan ilk emlak şirketi olduğunu iddia ediyor.

Hedef 10 Yıllık

Thornton Place, nihai hedefinin “tamamen kendi kendine yeten” bir mülk haline gelmek olduğunu ve “on yıllık bir zaman ufku” gördüğünü söyledi.

Thornton’un yönetim kurulu saymanı Howard Ulmer’e göre, şirketin Bitcoin yatırımı uzun vadede olası risklere karşı koruma sağlamak için tasarlandı.

Tesla veya Norveç’teki Aker ASA gibi çok uluslu şirketlerin son yatırımlarıyla karşılaştırıldığında, Thornton’un Bitcoin satın alması önemsiz görünüyor. Ancak, önemli; Bu yatırım, daha küçük şirketlerin potansiyel yeni bir kripto para birimi yatırımı dalgası sağlayacağını gösterebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!