YORUM/ANALİZ

Holo (HOT) Fiyat Analiz ve Yorum

Bu yazımızda Holo (HOT) için Fiyat analizi ve yorumlarımızı paylaşacağız.

Holo (HOT) hakkında bilgi almak için; Holo (HOT) Nedir? konusuna göz atın.

$3.410.910.747 milyon dolarlık toplam piyasa değeriyle en büyük 43. kripto para olan Holo (HOT) son dönemde adını yükselişleriyle duyursa da, şuan için negatif yönde ilerlediğini görüyoruz. Verilere göre, Holo son 30 gün içerisinde %800 oranında yükseliş yaşayarak, grafiklerine hareketlilik getirdi.

Holo (HOT), 2021 yılını stabil olarak 2020 bitişi piyasa değeri olan 0.00041 dolar ile karşıladı. 2020 yılı ortalaması 0,00056$ olarak kayıtlara geçti. 2020 Yıl boyunca genel olarak stabil bir oranda seyir halinde olduğunu söylemek mümkün. Fakat 2021 yılı bu durgunluk bozuldu.

holo 750x375 1
Holo (HOT) Fiyat Analiz ve Yorum 1

Son 7 gün içerisinde %-35 oranında yükselişle birlikte kripto para birimi yatırımcılarının Holo‘ya bakış açısı değişmiş oldu. Şuan için tüm yatırımcıların gözü Holo’nun artışını bekliyor. Holo (HOT) işlem hacminin son 24 saatte 1.163.489.495 milyon doları aştığını belirtmekte fayda var.

Anlık olarak  0.017$ seviyerinde işlem gören Holo, güne %-12 oranında negatif yönde giriş yaptı.

Genel olarak özellikle Paris Hilton ve bir kaç iş adamının açıklamaları sonrası yükselişe geçen Holocoin 1 Nisan’da 0.020$’dan işlem görürken 10 Nisan’da 0.019$’dan işlem görüyor. Haftalık süreçte %17, günlük süreçte %9 değer kaybeden coin yükselişiyle gündeme oturduğu gibi düşüşüyle gündemde kalmaya devam ediyor. Küçük yatırımcılar bu duruma isyan etsede nafile. Bitcoin (BTC) piyasa değerini arttırmaya devam ettikçe, altcoin piyasası da bu yönde artışa geçecektir. Balinaların Holo üzerinde etkileri yoğun.

Yakın zamanda tekrar Holo’nun şahlanışını görmek direnç kırılmasına bağlı. Bu kırılım sonrası Holo’yu güzel günler bekliyor olacak.

Aşağıda Son 30 gün Holo (HOT) grafiğini inceleyebilirsiniz.

eq7pmml8
Kaynak: tradingview.com

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!