ALTCOİN

Ethereum Kurucu Ortağı Cardano Ve Polkadot’u Desteklediğini Açıkladı!

Ethereum kurucu ortaklarından Anthony Di Iorio, Cardano ve Polkadot’ta büyük potansiyel gördüğünü açıkladı. Bir röportajda, Cardano ve Polkadot’un kurucuları Charles Hoskinson ve Gavin Woods’un büyük bir hayranı olduğunu da açıkladı. Di Iorio’ya göre, ikisi sektöre yeni bir bakış açısı getirdi ve büyük şeyler başarmaya hazırlanıyor.

Di Iorio, 2012 yılında bir Bitcoin konferansında tanışan Charles Hoskinson, Gavin Woods ve Vitalik Buterin ile birlikte Ethereum’un kurucu ortaklarından biridir. Ancak, Toronto merkezli bir blok zinciri şirketi olan Decentral’ı kurmak için Ethereum’dan ayrıldı.

Ethereum’un kurucularının dürtülerini ve zekalarını gördüklerini sevdiğini açıkladı ve şunları belirtti;

Bu adamları Ethereum’daki günlerden tanıyorum. Onların itici güçlerini, rekabet güçlerini ve zekalarını bilerek son birkaç yıldır bu projeleri görebildim. Geldikleri yere gideceklerini biliyordum.

Ethereum kurucusu, birkaç yüksek değerli madeni para içeren portföyünden bahsetti. Sahip olduğu paralar arasında Bitcoin, Ethereum (ETH), Bitcoin , Cardano ve Polkadot bulunuyor . Ayrıca Cosmos ve diğer birkaç küçük projeyi sevdiğini açıkladı. Sonunda, DeFi pazarı tarafından ikna edilmediğini açıkladı. “Bütün DeFi işlerinde kaybolmuyorum” dedi.

Cardano (ADA) Fiyat Performansı

indir
Ethereum Kurucu Ortağı Cardano Ve Polkadot'u Desteklediğini Açıkladı! 1

Polkadot (DOT) Detay

Polkadot, son 24 saatte yüzde 10’un üzerinde kayıpla marjinal olarak daha yüksek bir düşüş kaydetti ve haftalık kaybını yüzde 20’nin üzerine çıkardı. Belirteç hala 20 milyar doların biraz altında bir piyasa değeri ile ilk on kripto paraya tutunuyor. Basın zamanında, jeton 20 $ ile değiş tokuş ediliyor. DOT, yaklaşık bir ay önce belirlenen ATH değerinden yüzde 50’den fazla bir düşüş gördü ve token 49 dolara kadar yükseldi.

Kaynak: Crypto News Flash

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!