ALTCOİNBİTCOİN

Dogecoin Kurucu Ortağı, Kripto Para Piyasası Hakkında Konuştu!

Dogecoin’in kurucu ortağı Jackson Palmer, kripto endüstrisini varlıklı rakamlardan oluşan güçlü bir kartelin kontrol ettiğini söyledi.

Jackson Palmer, 14 Temmuz 2021’de bir dizi Twitter ileti dizisinde kripto endüstrisini eleştirdi. Popüler memecoin’in kurucu ortağına göre, kripto bir aldatmacadır.

Palmer, iki yıl aradan sonra ilk kez Twitter’a girdi ve şunları söyledi:

Yıllarca çalıştıktan sonra, kripto para biriminin, öncelikle vergiden kaçınma, azaltılmış düzenleyici gözetim ve yapay olarak zorlanan kıtlığın bir kombinasyonu yoluyla yandaşlarının zenginliğini artırmak için inşa edilmiş, doğası gereği sağcı, hiper-kapitalist bir teknoloji olduğuna inanıyorum.

Buna ek olarak, kripto topluluğu, para biriminin merkezi olmayan doğası nedeniyle bankalara alternatif olarak sık sık işaret ederken, gerçek şu ki, ikisinin de aynı sorunu, “zengin insanlar” olduğunu söyledi.

Ayrıca Palmer, kripto endüstrisinin, DeFi’yi en tepedekilere büyük ölçüde fayda sağlayan bir sisteme dönüştüren “zengin figürlerden oluşan güçlü bir kartel” tarafından kontrol edildiğini vurguladı – bir tür kriptonun yerini almayı iddia ettiği merkezi sistemler gibi.

Finansal sömürü şüphesiz kriptodan önce var olduğundan, kriptonun, vurgunculuk hunisini tepedekiler için daha verimli ve zayıflar için daha az korumalı hale getirmek için neredeyse amaca yönelik olduğunu ekledi.

Ancak, kriptonun siyaseti veya inanç sistemi ile uyumlu olmadığını itiraf etti. Bu nedenle, “temel bir sohbete girmek istemeyen kişilerle konuşacak enerjisi olmadığı için” tartışmaya hiç ilgi duymuyor.

Söylediklerine katılmasanız bile Palmer’ın yorumu okumaya değer – ve yapacak çok şey olacak.

kaynak: coinquora

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!