ALTCOİN

Dogecoin Artık ATM’lerde İşlem Görebilecek!

CoinFlip, Dogecoin’in küçük yatırımcıların sembolü haline geldiğine dikkat çekti. Köpek temalı popüler kripto para birimi Dogecoin’in hayranları artık Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 1.800 ATM’den alışveriş yapabilir.

where to buy dogecoin doge right now
Dogecoin Artık ATM’lerde İşlem Görebilecek! 1

ATM sağlayıcısı CoinFlip tarafından Salı günü yayınlanan bir tweet’e göre, DOGE artık nakit olarak ATM’lerden satın alınabiliyor. Çünkü şirket DOGE’nin artan popülaritesinden tam olarak yararlanmak istiyor.

Dogecoin, 2013 yılında piyasaya sürüldü. Gerek köpek teması, gerekse Elon Musk’ın desteğiyle birlikte dünya gündeminde popülaritesini arttırmayı başardı.

ATM’ler Her Yerde Karşımıza Çıkacak

Son zamanlarda Dogecoin’in fiyatı yükseldi. Dogecoin, Elon Musk, Snoop Dogg ve rock şarkıcısı Gene Simmons tarafından kullanılarak ismini fazlasıyla duyurdu.

CoinFlip sözcüsü yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı:

CoinFlip her zaman küçük işletmeleri ve perakende müşterileri kendine çekmiştir. Dogecoin, paradigmayı son olaylarla değiştirerek bunun sadece bir şaka parası olmadığını gösterdi. DOGE artık açıkça küçük yatırımcıların sembolüdür.

CoinFlip ATM şu anda müşterilere Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dash, Komodo, Chainlink, Stellar ve Tron ticareti yapma hizmetleri sunmaktadır.

Şirketin ağı, Şubat 2020’de yaklaşık 451 makineden bugün yaklaşık 1.800 makineye hızla genişledi. Şirket, bu sayıyı bu yılın sonuna kadar 4 binin üzerine çıkarmayı planladığını söyledi.

Kripto para ATM’sinin popülaritesi de bu alanda giderek daha fazla benimsenmesi anlamına geliyor. Kripto Para ATM gerçeğiyle yüzleşeceğiz ve önümüzdeki dönemde hemen hemen her yerde karşılaşabiliriz.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!