BİTCOİN

CoinGecko Yöneticisinden, Şaşırtan 2021 Tahmini!

CoinGecko COO’su Bobby Ong, bu yılın sonunda Bitcoin’in fiyatının 100.000 doları hatta daha da yüksek olacağına inanıyor. Bir numaralı dijital varlık, 1 trilyon ABD Dolarını aşan piyasa değeriyle yakın zamanda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 61.711,87 ABD Dolarına ulaştı. 100.000 dolarlık BTC fiyat etiketi kaçınılmaz olarak görülse de, ne zaman olacağı bekleniyor.

bitcoin charts 2
CoinGecko Yöneticisinden, Şaşırtan 2021 Tahmini! 1

CoinGecko, dünyanın önde gelen şifreli veri toplayıcılarından biridir. Kuala Lumpur merkezli şirket yedi yıldır kripto para piyasasına dikkat etmeye ve piyasayı kullanmaya odaklandı. Milyonlarca kripto meraklısı ve tüccar, piyasa hakkında temel kararlar vermek için platforma güveniyor. Bu, şirketi insanlara Bitcoin’in geleceğini ve tüm kripto para birimi alanını anlatmak için daha iyi bir konuma getiriyor.

Bitcoin 100 Bin Doları Aşabilir

CoinGecko COO’su Bobby Ong, The Wall Street Journal’a verdiği röportajda geleneksel kurumların ilgisinin arttığını söyledi.Bu yılın sonunda Bitcoin’in fiyatı 100.000 doların üzerine çıkabileceğini ifade etti.

Bobby’ye göre Tesla ve MicroStrategy’nin katılımı, birçok kurumun Bitcoin ve diğer dijital varlıklara büyük ilgi göstermesinin yolunu açtı. Merakla beklenen Coinbase IPO’nun yatırımcıların BTC’ye olan güvenini artıracağına ve kripto para birimlerine olan talebi artıracağına inanıyor.

Bobby ayrıca, para basma talebinin yatırımcıları küresel para sisteminin çöküşünden endişe duydukları için BTC ve ETH gibi alternatif ürünler aramaya sevk edeceğini söyledi. Baş işletme görevlisine göre, ana dijital varlık şifrelenmiş varlıkların bir rezervidir; bu nedenle, dijital varlıklar bir şekilde BTC’ye sabitlenir.

Bobby, mevcut piyasa koşullarında hangi dijital para birimlerinin dikkate alınmaya değer olduğunu düşündüğü sorulduğunda, yeni başlayanların ETH ve BTC’yi kripto para birimlerine açılan kapılar olarak görmelerini önerdi. Şifreleme teknolojisini derinlemesine anlayanlar için, DeFi veya merkezi olmayan finansal projelerin parlak umutları olduğuna inanıyor.

Bobby ayrıca, kripto endüstrisini kasıp kavuran bir trend olan NFT denen değiştirilebilir olmayan tokenlerin parlak bir geleceğe sahip olduğuna inanıyor. NFT’nin yaratıcı dünyayı güçlendireceğine ve kimlik, tedarik zinciri ve oyun dinamiklerini değiştireceğine inanıyor.

Tanınmış baş operasyon sorumlusu, çoğu heveslinin kripto para birimi alanındaki risklere meraklı olmadığından endişeleniyor. Bobby’ye göre, kurumların artan ilgisiyle kripto para birimi alanına körü körüne giriyorlar. Yeni başlayanları akıllı sözleşmelerin risklerini dahil etmeye hevesli olmaya teşvik etti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!