Altcoin HaberleriKripto Borsa Haberleri

Coinbase (COIN) Hisseleri Tüm Zamanların En Düşük Seviyesine Geriledi!

Coinbase (COIN) hisseleri, FTX’in ve ilişkili kuruluşlarının çöküşünün ardından yaşananlarla uğraşmaya devam ederken tüm zamanların en düşük seviyesine geriledi.

Kripto ayı piyasasının bir sonucu olarak zaten sıkıntılarla karşı karşıyaydı ve şimdi ABD’de hacim olarak ikinci en büyük kripto borsası olan FTX’in dağılması nedeniyle daha fazla belirsizlikle karşı karşıya.

Ayı 63,29 dolardan açan COIN, Pazartesi günü 41,23 dolardan kapandı; bu fiyat bugüne kadarki en düşük fiyatı ve bu ay yaklaşık %35’lik bir düşüşe işaret ediyor.

Fiyat düşüşü, COIN’i 2021 Nisan’ındaki açılış gününde gördüğü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 426$’dan %90’ın üzerinde aşağı çekiyor. COIN güncel fiyatını öğrenmek için tıklayın.

coinbase haberleri
coinbase (coin) hisseleri tüm zamanların en düşük seviyesine geriledi! 1

Coinbase saygın firmalar tarafından tamamen denetleniyor

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, FTX çöküşü hakkında yorumda bulunarak bunu “sorun olmayan” bir durum olarak nitelendirdi. Armstrong, kripto piyasalarına verdiği genel zarardan etkilenmekle birlikte, Coinbase’in FTX’in aksine saygın firmalar tarafından tamamen denetlenen tamamen farklı bir rezerv sistemine sahip olduğunu söyledi.

Armstrong CNBC’ye verdiği bir röportaj sırasında şunları söyledi,

Coinbase için bu bir sorun değil ve bunun nedeni de müşteri fonlarını bire bir destekli tutmamız. Ve bunun için bizim sözümüze güvenmek zorunda değilsiniz. Biz halka açık bir şirketiz ve bu nedenle bir Big Four muhasebe firması tarafından denetlenmiş mali tablolar yayınlıyoruz. Amerika Birleşik Devletleri’nde halka açıldığımızda SEC’e bir S-1 başvurusu yaptık ve tescil ettirdik ve onlara işimizin tam olarak nasıl yürüdüğünü açıkladık. Onlara denetlenmiş mali tablolarımızı gösterdik ve onlar da bizi halka açılacak bir şirket olarak onayladılar.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!