Altcoin HaberleriKripto Borsa Haberleri

Coinbase, Avalanche (AVAX) ve Cosmos (ATOM) Tabanlı Kripto Projesini Listeledi!

Kripto borsası Coinbase, piyasalar düşüş eğilimini sürdürürken ticareti yapılabilir altcoinlerin listeleme yol haritasına iki yeni dijital varlık koydu.

Coinbase Resmi Hesabından Duyurdu

ABD merkezli borsa, Twitter üzerinden yaptığı yeni bir duyuruda, Avalanche (AVAX) tabanlı BENQI (QI) ve Cosmos (ATOM) tabanlı Kava’yı (KAVA) yol haritasına eklediğini açıkladı.

BENQI, BENQI Liquid Staking ve BENQI Liquidity Market’ten oluşan merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolüdür. QI, projenin yönetişim ve kullanım için kullanılan yerel token’ıdır. BENQI merkezi olmayan otonom organizasyon (DAO) tarafından yapılan tekliflere oy vermek için gereklidir.

Bu yazının yazıldığı sırada QI, Coinbase haberlerine olumlu tepki vermiş görünüyor; gün içinde %10 ve son yedi gün içinde %21 artış gösterdi. BENQI, 23 milyon doların biraz üzerinde bir piyasa değeri ile 0,0072 dolardan işlem görüyor. QI güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto yatıranlar haftalık KAVA ödemeleri ile ödüllendirilir

Kava, Cosmos Ağı üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir borç verme protokolüdür. Kava sistemi, platforma teminat olarak kripto yatırıldığında USDX stablecoin’ini basmak için Cosmos’u kullanıyor. Borç verme sistemini desteklemek için kripto yatıranlar, haftalık KAVA ödemeleri ile ödüllendirilir.

KAVA şu anda 281.996.397 $ piyasa değeriyle tüm zamanların en yüksek seviyesinden %90 düşüşle 0,86 $’dan işlem görüyor. KAVA güncel fiyat görmek için tıklayın.

coinbase haberleri
coinbase, avalanche (avax) ve cosmos (atom) tabanlı kripto projesini listeledi! 1

Coinbase, ayı piyasası boyunca listeleme yol haritasına hızla yeni altcoinler eklemeye devam etti. CEO Brian Armstrong, borsanın güvenlik ve yasallık gibi temel kriterleri karşıladıkları sürece platformunda mümkün olduğunca çok sayıda kripto varlığına sahip olmayı hedeflediğini söyledi.

“Bu bir nevi Amazon gibi bir şey, bir ürünün üç yıldızı olabilir ya da beş yıldızı olabilir, ancak sürekli olarak bir yıldız almaya başlarsa, muhtemelen hileli ya da kusurludur ve belki de Amazon onu kaldıracaktır. Aksi takdirde, bu tür şeylerin ne olduğuna piyasanın karar vermesine izin vermek istersiniz…

Benim inancım, zaman içinde bu varlıklardan milyonlarca olacağı yönünde ve bu yüzden gelecekte her bir varlık eklediğimizde bunun haber olmamasını umuyorum.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!