ALTCOİN

Cardano 3 Dolara Çıkmaya Hazır mı? Analist Benjamin Cowen Açıkladı!

Geniş çapta takip edilen kripto analisti ve tüccarı Benjamin Cowen, Cardano’nun (ADA) boğa koşusu için ileride neler olabileceğini tartıyor.

Yeni bir strateji oturumunda Cowen, Cardano’nun yakın geleceğinin büyük ölçüde Bitcoin’i içeren basit bir metriğe dayandığını söylüyor. Kripto stratejistine göre, Bitcoin 20 haftalık hareketli ortalamasının üzerinde kaldığı sürece – şu anda 42.500 dolar civarında – ADA’nın daha fazla çalışma alanı var.

“ADA’nın 3.00 $’ı vurması muhtemel mi? Bu sorunun cevabı muhtemelen Bitcoin 20 haftalık [hareketli ortalamanın] üzerinde kalırsa, bu cevapta yatıyor. Bitcoin sadece bir veya iki gün boyunca 20 haftanın üzerinde kalabilirse, kesinlikle önümüzdeki birkaç hafta içinde ADA’nın 3.00 dolarlık dönüm noktasını geçmesi çok muhtemel görünüyor. Sonunda, ADA’nın bu piyasa döngüsünde 3.00 dolardan çok daha yüksek bir trend izlediğini görüyorum, ancak her seferinde bir dönüm noktası almamız gerekiyor… 

Unutmayın, [Bitcoin] bu seviyelerde çok uzun süre takılmak zorunda bile değil. Parabolik olmadığı ve 20 haftalık hareketli ortalamanın altına düşmediği sürece, ADA’nın nispeten yakında 3 dolarlık dönüm noktasını geçme olasılığı yüksek.”

ada coin yorum geri sayim cardano ada 31 mart 13977022 9068 o
Cardano 3 Dolara Çıkmaya Hazır mı? Analist Benjamin Cowen Açıkladı! 1

Analist, ADA’nın son haftalardaki parabolik koşusuna rağmen, toparlanmaya devam etmeden önce mutlaka bir geri çekilmeye ihtiyacı olmadığını söylüyor. Cowen’e göre, Bitcoin ve diğer kripto pazarları durgun kalsa bile önümüzdeki günlerde veya haftalarda 3.00 dolar ve 4.00 dolar hala mümkün. Bununla birlikte, Cardano’nun iki fiyat hedefinden daha fazla koşması için Bitcoin’in muhtemelen yeni zirvelere ulaşarak ADA’ya bir destek vermesi gerekeceğini kabul ediyor.

“Artık geri çekilmesi gerekiyor mu? Cehennem hayır, değil. 3,00 Dolar, bence Bitcoin bu seviyeleri tuttuğu sürece 3,00 Dolar kesinlikle mümkün. Bence Bitcoin bu seviyeleri tuttuğu sürece 4.00 dolar bile mümkün. Bunun çok daha ötesine geçmek için, Bitcoin’in muhtemelen tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşması gerektiğine inanıyorum, ancak bu noktada, 3.00 dolarlık bir ADA’nın mümkün olduğunu düşünüyorum, bu oranda 4.00 dolarlık bir ADA bile mümkün, özellikle de bizim için. Tartışma, önümüzdeki iki buçuk hafta boyunca güçlü kalabileceği yönünde.”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!