ALTCOİN

Büyük Bir Tahmin Var: Bu Altcoin’ler 50x, 100x Yükseliş Yapacak!

Popüler kripto analisti ve trader Lark Davis, Nisan ayı için kartlarda “inanılmaz” bir altcoin boğa koşusunun olduğunu söylüyor.

Küçük ölçekli altcoin projeleri 50x, 100x kazanç sağlayacaklar!

Yeni bir videoda Lark Davis, 267.000 YouTube abonesine, Bitcoin’in kripto piyasasındaki hakimiyeti %52 seviyesine düşerse, altcoin’lerin inanlmaz rallileri ateşleyebileceğini söylüyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bi̇tcoi̇n haki̇mi̇yeti̇ni̇ bu kadar düşerse, ethereum 3.000 dolara gi̇decek ve büyük kri̇pto para bi̇ri̇mleri̇ni̇n çoğu 2-5x kazanç sağlayacak ve orta büyüklükteki̇ kri̇pto para bi̇ri̇mleri̇ni̇n çoğu 10-20x kazanç sağlayacak. Tüm küçük ölçekli̇ altcoi̇n projeleri̇ i̇şe yarayacak ve 50x, 100x kazanç sağlayacaklar. Temelde hepsi̇ bunu yapacak. Bu, önümüzdeki̇ haftalarda i̇zlenecek çok, çok önemli̇ bi̇r gösterge. Bi̇tcoi̇n haki̇mi̇yeti̇, altcoi̇n’lere yöneli̇k duyarlılık açısından oldukça sağlam bi̇r pi̇yasa göstergesi̇di̇r.

borsada grafik analizi
Büyük Bir Tahmin Var: Bu Altcoin’ler 50x, 100x Yükseliş Yapacak! 1

Ethereum şu anda Bitcoin’i ikiye bir oranında geride bırakıyor

CoinMarketCap verilerine göre, Bitcoin piyasa hakimiyeti yılın başında yaklaşık %70’den yazı yazılırken yaklaşık %55,8’e düştü. Bitcoin piyasa hakimiyet endeksi, Bitcoin’in piyasa değeri ile diğer tüm kripto para birimleri arasındaki orandır. 

Düşen bir Bitcoin piyasa hakimiyet endeksi, altcoin’lerin değer açısından Bitcoin’den daha hızlı yükseldiğini gösteriyor.Lark Davis ayrıca, Ethereum’un Bitcoin’e karşı önemli performansını, altcoin’lerin büyük ralliler için hazırlandığının bir başka göstergesi olarak görüyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum, tüm altcoi̇n pi̇yasasının sağlığının önemli̇ bi̇r göstergesi̇ olma eği̇li̇mi̇ndedi̇r. Buna karşılık, bi̇tcoi̇n 25 mart’tan bu yana yalnızca %16 arttı, bu da ethereum’un şu anda bi̇tcoi̇n’i̇ i̇ki̇ye bi̇r oranında geri̇de bıraktığı anlamına geli̇yor.

1er
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Altcoin Sherpa: Nisan’da büyük bir pompa alırsak, bu boğa koşusunun sonunu işaret etmeyecek

Analist, kripto analisti Altcoin Sherpa’nın analizine atıfta bulunuyor. Altcoin Sherpa, kripto piyasalarının ETH/BTC ve altcoin’lerin büyük kazançlar gördüğü bir döneme girdiğini öne sürüyor. Altcoin Sherpa konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, döngüleri̇n altcoi̇n’leri̇n büyük bi̇r pazar zi̇rvesi̇ne sahi̇p olduğu, sonra soğuması, bi̇tcoi̇n’i̇n tekrar ortaya çıkması, gösteri̇yi̇ çalması, durulaması ve daha sonra pi̇yasa döngüsünün zi̇rvesi̇ne kadar tüm yolu tekrarlamasıyla bu döngüleri̇n nasıl gerçekleşti̇ği̇ni̇ görebi̇leceği̇mi̇z konusunda i̇lgi̇nç bi̇r gösterge veri̇yor. Ve bu arada, ni̇san ayında büyük bi̇r pompa alırsak, bu boğa koşusunun sonunu i̇şaret etmeyecek. Bu, tüm kri̇pto pi̇yasası i̇çi̇n patlama noktası olmayacak, bu sadece valhalla’ya gi̇den merdi̇veni̇n bi̇r başka adımı olacak.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!