ALTCOİN

Bu Altcoin Gücüyle Ön Plana Çıkıyor! Zaman Yaklaştı!

IOTA Vakfı, önemli ağ geçişinin zaman çizelgesini doğruladı ve popüler altcoin IOTA sahiplerini kimliğe bürünme dolandırıcılıkları konusunda uyardı. Bu kapsamda IOTA Vakfı, IOTA 2.0 öncesi kritik gelişme olarak adlandırılan “Chrysalis güncellemesi”ni, 21 Nisan’da başlatacak.

Popüler Altcoin İçin Chrysalis Göçü 21 Nisan 2021’de başlıyor!

IOTA DLT’nin teknik ilerlemesinin arkasındaki Almanya merkezli kâr amacı gütmeyen IOTA Vakfı, güvenlik ve teknolojik yönleriyle birlikte Chrysalis’e yaklaşan göçü kapsayan ayrıntılı bir gönderi yayınladı. IOTA Vakfı, bir blog yazısında paylaştığı son resmi açıklamasında, Chrysalis’e göçün 21 Nisan’da başlayacağını belirtti. İlk aşamada sahipler, borsalar ve saklama platformları altyapılarını hazırlayabilecekler.

Yükseltmenin kendisi 28 Nisan 2021’de etkinleştirilecek. Kullanıcıların kripto paralarını eski IOTA cüzdanı Trinity’den kısa süre önce açıklanan Firefly’a taşımaları gerekmiyor. IOTA sahipleri, en azından bir Coordicide etkinliği IOTA’nın veri yapılarına nihai ademi merkeziyetçilik getirene kadar bunu yapabilecekler. Paralarını saklama hizmetlerinde (borsa, cüzdan vb.) depolayan IOTA sahiplerinin herhangi bir işlem yapması gerekmez: hizmetler, aktarımı kendi adına gerçekleştirecek.

İşte IOTA sahiplerinin yükseltme yaklaşırken bilmesi gerekenler

Daha önce 22 Mart’ta IOTA Vakfı, Chrysalis göçü için bir başlangıç ​​noktası olarak Firefly’i  başlattı. Yeni cüzdan, yükseltilmiş bir kullanıcı arayüzüne ve yeniden gözden geçirilmiş bir güvenlik araç setine sahip. Chrysalis geçiş zaman çizelgesinin duyurulmasının yanı sıra IOTA Vakfı, IOTA token sahiplerini artan kimliğe bürünme dolandırıcılığı konusunda bilgilendirdi.

IF müşteri destek birimlerinin üyelerini temsil ediyormuş gibi davranan dolandırıcılar, IOTA sahiplerinden şifrelerini, başlangıç ​​cümlelerini ve diğer hassas verilerini istiyor. Dolandırıcılar, bu bilginin “uygun defter kurulumuna yardımcı olmak için” gerekli olduğunu iddia ediyor. IF, personelinin, kullanıcıların bazı IOTA tokenleri göndermesine izin vermek bir yana, hiçbir zaman temel ifadeler veya kişisel bilgiler istemeyeceğini yineliyor. IF, IOTA destekçilerinden tüm şüpheli etkinlikleri projenin resmi Discord odasına bildirmelerini istiyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!